Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień czas rozpocząć...


robson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witajcie.To, że stawiam to rzecz oczywista :clapping:. Właśnie szykujemy się wraz z Zacną do fabryki, pogoda hmm, lepiej nie wstawajcie z łóżek.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    9

  • michu

    9

  • Bobas

    6

  • szamot

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie w grudniu :confused: Co by się, za oknem, nie działo ( tu pada) to ja wolę to niż to biale g...o bo zawsze jest jakaś czansa, że przestanie padać i bedzie sucho. Trzymajta się ludzie. Pogody ducha życzę :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Szczerze pisząc to chciałbym aby już spadł śnieg, tak z jeden metr i było tak ok -5do -10 stopni, nie mam wolnego w tym ani w przyszłym roku w zimę ale jak jest zima to ma być zima i czekam na nią z niecierpliwością. Wiem że na pewno będę zły na mrozy i śnieg ale tak ma być bo jest zima.

Odnośnik do komentarza

To w końcu co nie którzy odpoczną od pracy :confused: .

No i deski na stok , troszkę na pupie troszkę brzuchu byle do przodu . :clapping::lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wicia, to jak będziesz miał wolny weekend to daj znać, pogadamy o spotkaniu na górce i pośmiganiu na desce, dwóch deskach.

Odnośnik do komentarza

Witajcie w robaczki w ten zimny grudniowy wieczór. Wieje jak smok coś przywieje pewnie. Motor przykryty żeby niezmarzł . Pozdrawiam cieplutko :-)

Odnośnik do komentarza

Zima na całego wali śnieg .

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=CR3hg452VGc&list=RDqWl1jdBVZ8M[/media]

Nie będę zaczynał tematu ale napiszę wam że Toruń w końcu ma drugi most :(;) .

Zabrał mi pierun jeden jak powiada ten z pod Chojnic dwa lata życia :P ale jest śliczny taki Amerykański .

Od wczoraj trwa nie oficjalne otwarcie mostu , od poniedziałku czyli od jutra otwarcie dla ruchu nastąpi około godziny 14 ,00 .

P.S.

Niech służy nam wszystkim oby szczęśliwie :pinch: .

Teraz do gościa z pod Ciechocinka to będzie baja , w ZACNEJ nawet olej się rozgrzeje :( .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie gorący okres jak co roku o tej porze, nie ma czasu na nic tylko fabryka i tak do z******a. Zacną jeszcze jeżdżę choćby dzisiaj, troszku chłodnawo na dworze, ale jakoś daję radę.Jeśli taka ma być zima, to sezonu raczej nie zamknę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...