Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koncert ''Shakin Stevens'' we Wrocławiu


Pan rypak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Widzę, że Shakin trzyma się faktycznie nieźle :msn-wink: ale, tak przy okazji tematu, jeśli lubicie kawałki POP i Disco (Italo) z lat 80tych to polecam coroczny show w Moskwie o nazwie "Discoteka 80"..... CC.Catch, Bad Boys Blue, Sabrina, Samantha Fox, Fancy, Modern Talking, Kim Wilde, Savage, Silent Circle, Alphaville, Ken Laszlo, Den Harrow, Eddy Huntington, Radiorama, Scotch... i wiele innych.

Jeśli jednak wypad do Rosji nie jest tym o czym marzycie :Jumpy: to na YT można obejrzeć prawie wszystkie edycje.

Tutaj ostatnia Дискотека 80-х sezon 2013

http://youtu.be/Zt92bckTwMM

Odnośnik do komentarza

Shakin,jak na 65lat! trzyma się znakomicie i tak też śpiewa(na żywo)-chciałbym tak wyglądać za kilkanaście lat:)

Zabrakło tylko kilku hitów,ale biorąc pod uwagę,że miał ich ponad 25 trudno wszystkim dogodzić.

Mariusz,byłem na podobnym show(mini)we Wrocławiu w czerwcu 2012''DISCOTEX''-może na stadionie ujdzie wytrzymać tak długi show,ale w hali to już prawie masakra:(

Szkoda tylko że nie wszyscy wykonawcy śpiewają na żywo:(-a może i dobrze:)

Naljepszym koncertem(w tym roku)na którym byłem to koncert''DEPECHE MODE''w Warszaie.

Odnośnik do komentarza

Pacioszka jest rozczarowana ilością zdjęć okazanych w stosunku do zdjęć pstrykanych na miejscu. Rozumiem, że reszta będzie na prywatnym pokazie?

Mnie rozczarowało jedynie afterparty jakby kto pytał.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moim zdaniem najlepszym koncertem w tym roku był koncert BON JOVI w Gdańsku. Oczywiście rzecz gustu jeśli chodzi o rodzaj muzyki itp. Mam na myśli samo wydarzenie. Przecież Depeche Mode (też ich lubię) są w Polsce regularnie co 2-5 lat.

Sorry za OT, przecież to o Shakinie.

u4aqemy3.jpg

Pozdrawiam

Piootr

Odnośnik do komentarza

Papciochu ty to potrafisz przekonać:clapping:-wpadniesz kiedyś na Bielany to zgramy filmy i zdjęcia.

Affterparty będzie na rynku przed 24grudnia(szczegóły do uzgodnienia)

Piootrze,zazdroszczę :)i jeszcze ten stadion.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...