Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd weekendowy


Tomi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie!

Byłem na zlocie w Ryni i pomy?lałem sobie że można byłoby się wspólnie spotkać na fajnym wypadzie wykendowym i w gronie ekipy Burgmania w okolicach Sobienie Jeziory w miejscowo?ci Zambrzyków. W tej miejscowo?ci mój serdeczny przyjaciel ma bardzo fajn? knajpę(girl, piwko, wódeczka, bilard itp.) Jest też tam pole namiotowe. Ceny będ? bardzo przystępne Np. piwko ok. 2zł kumpel się zgodził i serdecznie zaprasza. Ja jestem kumplem Darka, ksywa Daro. Co my?licie nad tak? propozycj??

Pozdrawiam-Tomi

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pomysl przedni ale ten weekend czesc osob jedzie do Darlowka, w tym ja wiec odpadam. A na marginesie gdzie to jest ? podaj choc w przyblizeniu no i wojewodztwo lub chociaz numer drogi !OKK

Odnośnik do komentarza

Można jechać drog? 801 z Warszawy w kierunku Otwocka tras? na Dęblin, Puławy. Jest to ok. 60km od Warszawy. Dokładna nazwa miejscowo?ci ZAMBRZYKÓW STARY.

Odnośnik do komentarza

Wybaczamy ....

Tomi ...pro?ba - jak dopisujesz cos do posta to kliknij w ikonke z napisem ,,edytuj'' to wtedy będzie łatwiej.

Dziękuje za zaproszenie na weekend - ja niestety nie moge w tym tygodniu - bo je?li ?ledzisz trochw forum to widzisz, że wybieramy się gdzie indziej.

życze Ci dobrej pogody ... i zabawy !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...