Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prosze o pomoc - ogłoszenie


kkuligowski

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że nie powinem pisać w tym dziale ale pisłem do administracji forum i działu ogłoszeń ale bezskutecznie

Chciałbym dać ogłoszenie na formu o sprzedaży skutera.

Czy mogę prosic kogoś z wiekszą ilością postów żeby wystawił za mnie.

Swoja drogą limit 30 wpisów do dania ogłoszenia jest chyba przesadzony. Mi troche "brakuje" ale nie bede wpisywał na siłę.

Prosze o kontak na pv lub kkuligowski@poczta.fm to prześle treść ogłoszenia.

Dziękuje i prosze o nie usuwanie tej wiadomości 1-2 dni.

Krzysztof

Wątek zamieszczony w niewłaściwym dziale. Przenoszę do "Wszystko o Burgmanii".

Administracja

Odnośnik do komentarza

(...)Swoja drogą limit 30 wpisów do dania ogłoszenia jest chyba przesadzony. Mi troche "brakuje" ale nie bede wpisywał na siłę.(...)

Czemu nie wystawisz na Allegro, tam nie ma limitów....

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za pomoc koledze T0MEK - ma mi wstawić na forum.

Swoją droga limit jest nie zrozumiały. Jestem na forum od czerwca i nie zawsze wpisuje swoje opinie a przeglądam bardzo czesto nawet bez logowania.

Zmiana dodawania ogłoszeń przez zalogowanych uzytkowników wprowadzi trochę śmietnik ale popatrzcie na dział ogłoszeń - nikt nie sprzedaje skuterów.

Odnośnik do komentarza

Opublikowane, a limit wbrew pozorom ma sens. Trzyma to handlarzy i osoby dość przypadkowe trochę dalej. Większość ludzi z forum zna się osobiście lub zna kogoś, kto zna kogoś ;-) a sprzęty krążą jak w rodzinie (z tego co się zorientowałem), więc limit tak naprawdę nie jest limitem. Czasem się ktoś taki jak Ty trafi ale zwykle znajdzie się też pomocna dłoń (może admini akurat przysnęli) - jak widać problem dało się szybko rozwiązać.

Powodzenia w sprzedaży i mam nadzieję, że komuś dobrze posłuży (sam kupiłem na forum (w zasadzie "w ciemno" i jestem zadowolony).

Odnośnik do komentarza

@kkuligowski, regulamin naszego forum jak i działu ogłoszeń został ustanowiony w jakimś celu i nie jest to niczyje "widzimisie". Nie musisz go akceptować, tak samo jak nie musisz zamieszczać ogłoszeń w dziale "Sprzedam" poprzez próbę ominięcia ustanowionych zasad- nic na siłę!

Jak słusznie zauważył Abach, mamy w sieci specjalistyczne portale ogłoszeniowe/aukcyjne, gdzie notabene są także regulaminy i przepisy, których należy się trzymać. W związku z powyższym ogłoszenie na forum zostało usunięte a twoje konto uśpione na 30 dni.

@T0MEK, doskonale rozumiesz zapisy regulaminu, wiesz dlaczego panują tutaj takie a nie inne zasady a jednak robisz coś, co zostanie odebrane jako jawne ominięcie tego regulaminu. W efekcie dostajesz 30 dniowy urlop.

Przypomnę, że całkiem niedawno sprzedano poprzez nasze forum skuter, który okazał się być pojazdem po mocnym wypadku a sprawa odbiła się szerokim echem. Był także ostatnio przypadek usera, który po zamieszczeniu ogłoszenia sprzedaży usunął zawartość swoich wpisów, które szczegółowo zawierały co w swoim pojeździe naprawiał i jakie miał awarie.

Pomimo tego, że forum burgmania.net formalnie nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ogłoszeń to jednak zaczęliśmy się baczniej przyglądać ofertom działu "Sprzedam".

Przypomnę również, że do ogłoszenia należy dołączyć dokładne zdjęcia, jak najdokładniejszą historię skutera a także cenę.

REGULAMIN DZIAŁU OGŁOSZEŃ.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...