Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jesień 2013


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie sobotnie kulanko?..kto ma ochotę w tą sobotę nabic pare km.bo jakas cisza tu,są wstepne rozmowy z makim i boochosem,zeby zrobic małą wycieczke,gdzieś niedaleko,zeby każdy miał blisko...odzywać się ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie chcą to nie!

Ale następne kulanka zaczną się w czerwcu na Burgmanii 2014,bo wiosna do nas przychodzi z oporami (mam na myśli cały kraj a nie tylko suwalszczyznę ) - także namyślać się - bo ja żyć długo nie będę Helou !

Odnośnik do komentarza

ja myślałem, że dam jutro radę, lecz muszę zmienić plany - nie wyrobię sie.

tak, wiem , rozmawiałem już z Jarkiem, umówiliśmy się... nawaliłem :photo: , wybacz Jarku :photo: wybacz Jarku , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: ...

Odnośnik do komentarza

ja myślałem, że dam jutro radę, lecz muszę zmienić plany - nie wyrobię sie.

tak, wiem , rozmawiałem już z Jarkiem, umówiliśmy się... nawaliłem :) , wybacz Jarku :( wybacz Jarku , wybacz Jarku :( , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: , wybacz Jarku :msn-cry: ...

nie liczyłem tego "wybacz jarku",ale miało być 100 razy,a na pewno nie ma... ;-)
Odnośnik do komentarza

Co prawda nie jest to ROUTE 66, a zwykła droga powiatowa w północnej części suwalszczyzny ale przyjemność była mega

20131031_114605.jpg

Tak naprawdę, to różne myśli toczyły mi się po głowie - łącznie ze sprzedażą skutera, ale po kulanku w promieniach jesiennego słońca - człowiek wie - co tak naprawdę jest dobre. Poza tym odkryłem nową zaletę swego skutera - mam w nim prywtne lustereczko wyszczuplające, teraz - w każdej chwili mogę się dowiedzieć - KTO JEST NAJPIĘKNIEJSZY W ŚWIECIE, hehe

20131031_114404.jpg

co prawda temperatura na przełomie października i listopada nie rozpieszcza - 8*C - ale taaaakie słoneczko...???

nooo, koledzy i koleżanki, to nie może się marnować - trzeba wykorzystywać takie dni

20131031_114651.jpg

w zwykły dzień, nie - weekend, na suwalszczyźnie też można trafić "empty road"... minąłem jedynie ciężarówkę, która stała załadowana drzewem, pod dłuuuugą górą

20131031_114826.jpg

reset po "nocce na służbie" - tylko ja na dwóch kołach i piękne widoki dookoła

20131031_114117.jpg

może jeszcze trafi się jakiś słoneczny dzień w tym sezonie... jeśli nie to - do spotkania w przyszłym sezonie!!!

Odnośnik do komentarza

jeśli chętnych brak na pozbycie się gotówki, to za darmo - żal mi serce ściska aby żegnać się z mym wiernym towarzyszem . Wszak nie mało w niego "sierdca i dienieg paszło, oj nie mało..."

Czaro, a Ty na co zmieniasz ?

Odnośnik do komentarza

mądrego to i posłuchać (poczytać) dobrze. co racja , to racja... najwyżej sobie dokupię :smoke: tą nową Africę co to niby ma w tym tygodniu na EICMA :clapping: się odsłonić!!! :Jumpy: wow!

Odnośnik do komentarza

Czaro, a Ty na co zmieniasz ?

ty no sprawa wygląda tak że nawet telefonu nie miałem :) ludzie chcą wierzyć że król z 2003 roku za 7-8tysięcy mają przebieg 20-35tkm i jest świerzo sprowadzony z kraju gdzie sezon trwa 12 a nie jak u nas 5-6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

dawaj w niedzielę do ełku,tam też bedziesz mógł wypic piwko :) ,jak chcesz możesz zabrac sie ze mna,pare osób chetnych jest,czytaj w warminsko-mazurskim

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...