Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgman'y 650 z Krakowa


Rafi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Towarzystwo :clapping: ,

Przymierzam się do przesiadki na większy sprzęt (mój typ to Król... co nie powinno dziwić :D ). W Krakowie jest gościu, który handluje, zdaje się na większą skalę, Burkami 650 - na allegro sporo sprzętów z różnych lat, z Niemiec, Francji, Włoch. Wszystkie wyglądają na dość zadbane (a przynajmniej tak wyszykowane są do sprzedaży).

Stąd moje pytanie:

sądzę, że w naszym gronie są ludzie, którzy nabyli sprzęty od tego kolesia => jak z perspektywy czasu oceniacie zakup i sprzedającego? można mu zaufać? nie macie negatywnych doświadczeń? na co zwrócić uwagę?

Będę wdzięczny za wszelkie info nt.

Szerokości,

rafi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może trochę OT, ale masz dużo bliżej bo w Radzyminie sprawdzonego "dostawcę" sprzętów z Włoch. W Moto-Italia wielu z nas ( m.in. i ja) zakupiło sprzęt.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro kolega GadekW będzie w serwisie z Burgmanem od gościa z Krakowa na przegląd przed zakupowy.

W sobotę byliśmy tam i ma chyba 8 sztuk. Jak na razie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że gość jest bardzo ok. Podobno na forum jest też parę sprzętów od niego. I raczej wszyscy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj się dowiedziałem że to konkretny sprzedawca, podobno nie leczy sprzętów przysłowiową gumą do żucia tylko jak coś jest wątpliwej jakości, zużyte lub uszkodzone to zamawia w serwisie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja mam od gościa z Krakowa i poza eksploatacją, nie dotykałem niczego.

Najważniejsze że nie oszukuje na przebiegach (a przynajmniej tego nie robił)

I bez problemu mówił co było ze sprzętem kiedy go sprowadził.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj właśnie zakupiłem od tego pana Burgmana. Wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a przede wszystkim po sobotnim oglądaniu dzisiaj w serwisie wszystko się potwierdziło co opowiadał o sprzęcie. Moim zdaniem jeden z nielicznych sprzedawców godny zaufania. A czy drogi? Odpowiedzieć trzeba samemu. To nie sztuka zjeździć całą Polskę i wydziwiać, tylko jechać tam gdzie jest wybór, a wtedy na pewno znajdzie każdy coś dla siebie. Tak było w moim przypadku i tego się 3mam.

Odnośnik do komentarza

Ja też u tego gościa zakupiłem w styczniu burgmana zrobiłem 4500km i jak do tej pory tylko lać i jeżdzić. Oczywiście wymiana olei to podstawa przy zakupie używanego. Gość zawsze służy radą POLECAM

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj właśnie zakupiłem od tego pana Burgmana. Wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a przede wszystkim po sobotnim oglądaniu dzisiaj w serwisie wszystko się potwierdziło co opowiadał o sprzęcie. Moim zdaniem jeden z nielicznych sprzedawców godny zaufania. A czy drogi? Odpowiedzieć trzeba samemu. To nie sztuka zjeździć całą Polskę i wydziwiać, tylko jechać tam gdzie jest wybór, a wtedy na pewno znajdzie każdy coś dla siebie. Tak było w moim przypadku i tego się 3mam.

Gratuluję :D

I oby Cię woził bezawaryjnie :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Siema ja nabyłem AN-a 650 od Goscia z Krakowa śmigam juz 3 rok na tyle ile pozwala mi czas 3 lata (6,5tkm) wszystko ze skuterem wporządku jedyny mankament to był.......tylko jeden kluczyk do stacyjki pozdrawiam Stanisław

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...