Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogniskowe Zakończenie Sezonu 2013


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

I ja dziękuję za mile spędzony czas.

Kristof dzięki za pieczenie kiełbasek i oscypków.

Anton tobie za smaczny chleb i smalec.

AndrzejMysłowice za smaczną kawkę.

Całej pozostałej grupie za miłą atmosferę.

Do następnego ORS 2014

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    19

  • Patryk

    9

  • Joasia70

    8

  • kamil1984

    6

Top użytkownicy w tym temacie

dziekuje za mile spotkanie i kulanko. juz w domu i po obiedzie. troche sie zakrecilem w Siewierzu na koniczynkach i w koncu pojechalem 86 zamiast 1 przepraszam jesli spowodowalem zamieszanie. kto mnie to obtrabil po drodze?:-P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Również dotarłem do domu. Fajni ludkowie jesteście!

Po drodze było mi żal tych wszystkich powracających z gór. Kilometrowe korki!

Przewiduję, że za 10 lat będzie trzypasmówka.

Biorę się za obróbkę zdjęć :clapping:

[20:00]

A więc zdjęcia już są!

Na jednym z zdjęć jest tablica nad portą >im. sierż. Grzegorza Załogi<

Jeżeli ktoś nie zna "tematu", warto zajrzeć.

Zostały mi jeszcze dwa filmiki do obróbki. Ale czy dam radę jeszcze dzisiaj ????

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też już w domu.

Dziękuję wszystkim za miłe spotkanie. Tak licznej grupy na ORS/OZS jeszcze nie było.

IMG_6288.JPG

Jednym słowem można by powiedzieć że było ....... tak.

Przepraszam za "nieciekawy" dobór trasy dojazdowej - chciałem ominąć przebudowę na drodze 94.

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy w domu-w Lelowie były gęsie pipki i ciuliki i jeszcze jakieś tam dobroci ,ale nie jadłem bo musieli by mówić Rabe.Było super sami sympatyczni ludzie ,i tow jednym miejscu.Pozdrawiam Franio

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super było móc przebywać w tak MIŁYM TOWARZYSTWIE !!!

Przed ORS 2014 trzeba będzie wnioskować do Sołtysa o powiększenie miejscówki bo inaczej się nie pomieścimy ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przepraszam za "nieciekawy" dobór trasy dojazdowej - chciałem ominąć przebudowę na drodze 94.

@ Patryk nie martw się przynajmniej następne 3-y ORS/OZS będzie co wspominać :clapping: a ja z Bobolic też "prowadziłem" Was "na około" ( na życzenie niektórych uczestników) i było GIT, najważniejsze są wspomnienia i mile wspólnie spędzony czas !

PS dzięki Kristof za "przymiarki" do motonga

Odnośnik do komentarza

Dzięki za super spotkanie na takiej "mini-burgmani"miło było was zobaczyć i trochę pogadać.Chciałbym bardzo podziękować mojej najlepszej "koledze"Pawłowi ,która mnie bezpiecznie z zamku do domu dostarczyła sam oczywiście czekam na podziękowania od mojej żonki za za taką super niedzielę!

Pozdrawiam wszystkich do następnego!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kilka migawek z OZS

rozpalanie ogniska :

P1030301.JPG

rozmowy w podgrupach:

P1030309.JPG

P1030310.JPG

i solo:

P1030324.JPG

we dwoje jest fajnie:

P1030321.JPG

ich troje:

P1030312.JPG

ale nie tylko gadać przyjechaliśmy:

P1030322.JPG

żeby przyjechać na ognisko skuterem trzeba rozebrać auto:

P1030323.JPG

chwila zadumy :

P1030325.JPG

a tu troszkę więcej:

https://picasaweb.google.com/101021200340072643259/OZS27102013?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLWO3beqj821Uw&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , wielkie dzięki za wspólnie spędzony czas , za pogaduszki , za fajne zdjęcia [ to Anton mnie namówił na to w kibelku ] i niestety zima przed nami .

Odnośnik do komentarza

A ja jak zwykle zadowolona więc powoli staje się to nudne...

Żarcik taki z wieczora :) - z Wami Wszystkimi nudzić się nie da bo Różnorodność Osobnicza zapobiega ziewaniu.

A kolega od "zapalarki" jak będzie przejeżdżał przez Szkieletczyznę też już się nie da zaskoczyć jak mu blond dziewczę wyskoczy z taką prośbą trzymając w zębach mentola :)

Podziękowania należą się Treborowi co to się zgodził wziąć mnie na... zaplecek bo bez niego ta niedziela zdarzyć by się nie mogła, Antonowi co zaspokoił głód pierwszy udzielając ekspresowej instrukcji obsługi tacki kartonowej z podawaczką antyoparzeniową i nieskąpym druchom co to mnie poczęstowali szarlotką wyśmienitą a na popitkę dali truskawkę, lekko sfermentowaną ale dość pyszną i humor poprawiającą :)

Uffff

Jutro dorzucę linka do zdjęć co ich tam pstrykłam kilku.

Pozdrawiam

Baba Dadzia

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy bardzo za możliwość uczestniczenia w OZS. Zaczynając od pogody, towarzystwa, organizacji super spotkanie. Pozostaje pooglądać zdjęcia i czekać na nowy sezon. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

... Żarcik taki z wieczora ;) - .....

Podziękowania należą się Treborowi co to się zgodził wziąć mnie na... ....... i humor poprawiającą :thumbsup:

Uffff

.......

Baba Dadzia

Noooo - znów aż taki ciekawski, to ja nie jestem :) :) :)

Trebor - BRAVO! Gdzie mi tam do Ciebie? :) :) :)

Ale pomarzyć też fajnie. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...