Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Turniej Kręglowy


Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę ze większość z nas lubi grać w kręgle więc możemy jeden z wieczorów spotkać się i pograć. Kto zna fajną i tanią kręgielnie pisać, no i kiedy wam pasuje ?

Odnośnik do komentarza

Słuchy mnie dochodzą że fajna kręgielnia jest w Czechach Karwinie albo gdzieś obok postaram się dowiedzieć jeśli by był ktoś zainteresowany wyjazdem za granicę

Odnośnik do komentarza

Super że ,pomysł wam się podoba to którą wybieramy ja jestem za Łaziskami ale wszystko mi jedno ważne żeby wszyscy się dobrze bawili

W Rybniku patrząc na propozycję Joasi dosyć fajne ceny maja może zamiast czwartku w szałasie robimy spota na kręgielni co wy na to???????

Odnośnik do komentarza

Nie znam się na tych kręglach ale porównując to Łaziska wypadają drogo chyba że w tych innych samemu się kręgle układa :confused::fireman2:

Jakie to są zasady ile osób gra na jednym torze,czy trzeba nam dwa tory do rywalizacji ;)

Odnośnik do komentarza

No super ja jestem za może jednak Rybnik z tego względu ze każdy miał by dojazd po równo.Ale "szałas" szkoda było by go troszeczkę,Kregle też moga być w długie zimowe wieczory w jakiś dzień

Odnośnik do komentarza

Ja i Robert tez jesteśmy chętni, ale u nas czwartek odpada:( jesteśmy za weekendem, do miejsca się dostosujemy ;)

ps. Seba zależy ile nas będzie, ale w kilka osób się gra na jednym torze, jest kilka rund i każdy po kolei gra z tego co wiem:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...