Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rajd Dżentelmenów


Jarek_PL

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatni weekend września z syniem i jego kolegami braliśmy udział w ciekawym rajdzie po mieście.

Uczestnicy tej niecodziennej miejskiej parady motocyklistów byli zobowiązani do wystąpienia w nie do końca motorowym, lecz wizytowym stroju, i z tąd nazwa Rajd dżentelmenów.

Wiem że tego dnia podobne imprezy odbyły się w wielu miastach Europy, nawet i w Warszawie.

No ale dość gadania, zapraszam do obejrzenia paru fotek.

11.jpg

DSC_0050.jpg

DSC_0014.JPG

25.jpg

39.jpg

DSC_0082.jpg

2.jpg

7.jpg

13.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

20.jpg

31.jpg

33.jpg

Dziękuje za uwagę DSC_0162.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajny ten rajd. Trzeba się rozejrzeć, ale nie słyszałem o takiej akcji w Warszawie. Jarku, czy to jest stały termin (coroczny)?

Odnośnik do komentarza

Jarku,dzięki za relacje:),będę się starał wykorzystać ten pomysł na kolejnym zlocie w mojej miejscowości.

Może się przyjmie i będzie stałym punktem programu?czas pokaże.

Odnośnik do komentarza

Impreza jeszcze mało popularna, ale liczę że się rozpowszechni, bo jest nas coraz mniej 45chill.gif

Fajny ten rajd. Trzeba się rozejrzeć, ale nie słyszałem o takiej akcji w Warszawie. Jarku, czy to jest stały termin (coroczny)?

Tu jest coś o Warszawie:

http://warszawa.gaze...a_motorach.html

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to że to nowa świecka tradycja (rozpoczęta w 2011 w Perth). Ma na celu podnoszenie świadomości o raku prostaty i zbieranie funduszy na walkę z chorobą. Super sprawa, w przyszłym roku na pewno się wybieram.

Londyn 2013

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...