Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zmiana nicku


stefanekmac

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy szanowni koledzy.Czy mogę nieco zmienić nick ? ze stefanekmac na stiopa ? To pierwsze trochę za długie.To drugie też sugeruje jak mam na imię.Nic nie narozrabiałem (mam nadzieję) , mogę też np występować przez jakiś czas mając w podpisie obydwa ? Czy to Administracja decyduje czy głosowanie ;) ?

Łączę wyrazy szacunku.

stefan

Odnośnik do komentarza

Możesz zmienić, ważne żeby nie było takiego drugiego na forum (jak zauważył doskonale Marcin- Stiopa już jest) i aby nie kolidował z regulaminem (np. obraźliwa nazwa). Jeśli w tej sprawie, to proszę o PM do mnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a właśnie ja kiedyś mogłam zmienić nik ( nawet sobie to wypróbowałam ) a od jakiegoś czasu nie mam tej opcji w profilu, mogę sobie tylko pooglądać na co zmieniałam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
a to jak wyłączyli to spoko ... dam radę dalej żyć z tą "70" ;-)

Ta siedemdziesiątka nie pasuje. Musi być coś zwykłego np: xjoasiax - prawda?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Boże co to się z ludzmi robi jak sprzęta nie mają.Szefowa nie martw się przecież i tak wszyscy wiedzą że przed 70-tką jesteś.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

He,he. Mnie w ostatnim momencie udało się samodzielnie pozbyć "Warcrafta". Potem była jeszcze akcja z "szarpiebobra". Potem szlaban na samodzielną zmianę nazwy wyświetlanej, czyli nicku.

Swoją drogą polecam wcześniejsze przemyślenia nad brzmieniem nicku. Jeśli ktoś nie przewiduje osobistego kontaktu (w tzw. realu, nie mylić z biedronką) z innymi forumowiczami, może sobie nadać nick ... nie wiem... blablabla... Chociaż to wcale nie taki zły nick. Łatwo zapamiętać :) Najgorsze są takie składające się z ciągu niezrozumiałych liter i/lub cyfr. Potem gościu przyjeżdża na spota. Cześć, cześć. Ty kto jesteś? Klkorkh3987 :msn-wink: Tiaaa..., będę pamiętał, miło Cię poznać. :frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ta siedemdziesiątka nie pasuje. Musi być coś zwykłego np: xjoasiax - prawda?

Marcin ja niezwykła jestem to i nik muszę mieć przecież niezwykły :frusty: a iksy już wszystkie Ty wyczerpałeś :)

Boże co to się z ludzmi robi jak sprzęta nie mają.Szefowa nie martw się przecież i tak wszyscy wiedzą że przed 70-tką jesteś.

no właśnie Paweł, pada i pada i mój garaż pusty jest :photo: .... ale jak ja patrzę na tą 70 to się tak czuję :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Marcin ja niezwykła jestem to i nik muszę mieć przecież niezwykły :clapping: a iksy już wszystkie Ty wyczerpałeś :)

no właśnie Paweł, pada i pada i mój garaż pusty jest :( .... ale jak ja patrzę na tą 70 to się tak czuję :)

Asiu spoko zaplanuj 70 wypadów . Paryż , Alpy jeszcze kilka by się znalazło myk myk i będzie siedemdziesiątka . Ja tam bym nie zmieniał :(:fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Witam

Na każdym innym forum czy to samochodowym czy motocyklowym jestem pod nikiem "Majeczka" i tu moja prośba do administracji.

Prosze o zmiane niku z "Mr.Hex" na "Majeczka"

Z góry dziękuje :question:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...