Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy znacie takie miejsce?


Gość zrazik

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie przepraszam, że jako jeden z pierwszych zaczynam nowy temat i przerywam nasz? żałobę po stracie MAXIMUSA ["].

Ale to chyba dzięki ostatnim wydarzeniom, każdy z nas zrozumiał jak niebezpiecznie jest na drogach.

Jako użytkownik szybkiego maxi, szukam możliwo?ci bezpiecznego doskonalenia swojej techniki jazdy, poznania możliwo?ci swojego sprzętu, dania upustu stresowi jaki towarzyszy mi w zwi?zku z prac?, bież?cymi problemami. Chyba w każdym z nas ukrywa się potrzeba pój?cia na cało?ć, stopniowego odkręcania kurka z adrenalin? aż do momentu kiedy staje się to niebezpieczne dla nas i innych użytkowników dróg.

Dlatego szukam miejsca gdzie mógłbym robić takie rzeczy w poczuciu, że jedyne co mi grozi to przetercie plastików i delikatne sponiewieranie swojego ciała.

Gdzie w Polsce można tak pojeżdzić? Gdzie można bezpiecznie po?cigać się z koleg?, który również tego chce.

Mogę zrobić 200 km do takiego miejsca tam dać "czadu" i wrócić do domu nie przekraczj?c dopuszczalnej prędko?ci choćby o 5 km.

S?dze, że gdyby każdy użytkownik dróg,ktory potrzebuje dać

upust swojej chorobie zwanej "prędko?ć" i rywalizacja z innymi miał okazje wyszaleć się poza drogami publicznymi byłoby o wiele bezpieczniej.

Na plus działa również do?wiadczenie jakie nabywa się w czasie jazdy na maksa, człowiek przekonuje się, że praw fizyki nie da się naci?gać i je?li je przekroczysz na zwykłej drodze zrobisz krzywdę sobie i innym.

Może jestem chory ale tak czuje.

Czekam na wasze komentarze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

napewno maj? swoj? strone w internecie,podawali adres.. ogl?dałem na Edusat kiedy? taki program, w tygodniu, w ktorys dzień, tor jest otwarty dla wszystkich

co ciekawe był tam akurat pokazywany jaki? czarny Burgman.

Odnośnik do komentarza

Tor w Poznaniu jest otwarty dla treningów "prywatnych" w poniedziałki. Tak przynajmniej było w zeszłym sezonie. Ponoć w tym miało się to zmienić i to na +, czyli miały być 2 dni dla treningów, z czego 1 dla ludzi z licencj?, a drugi dla amatorów.

Chyba rzeczywi?cie to jedyna propozycja do pojeżdżenia na torze w Polsce :)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Ja swoim Burgiem(autkiem też) od czas do czasu wjeżdzam na tor i to u mnie w mie?cie.

Wszystko za totalna darmoche i kiedy tylko mam ochote.

Tor jest mocno techniczny, sporo ciasnych zakrętów - mimo to na glównej prostej można zrobić 100-120.

Jakby kiedy? kto? był chętny to zapraszam na weekend na suwalszczyzne.

Będzie można dupke w czystym jeziorku pomoczyć, poszaleć troche na torze no i kilka innych spraw jeszcze :)

Tu kilka fotek mam nadzieje, że Marcin sie nie obrazi :)

http://www.motositi.pl/main/wyscig/wyscigi.htm

Takich obiektów jest kilka w Polsce, w pł-wsch tylko jeden.

Co do toru Poznań .... dla mnie i tak chowa sie on przy Kownie na Litwie a tam mam znacznei bliżej i taniej(wjazd).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...