Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Opłatek wigilijny 2013


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    24

  • Joasia70

    7

  • Patryk

    6

  • arturo-bb

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

My tez z Anią życzymy wszystkim uczestnikom spotkania (i nie tylko ;) ) miłego wieczoru i wielu cieplych chwil

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

My już w domciu (dowiozłam do domu Kristofa w całości :clapping: )

Anton dziękujemy za organizację Wigilijki -> było super (zresztą jak zawsze w tak miłym i licznym towarzystwie)

brzuch ze śmiechu boli mnie do teraz

teraz zostaje tylko czekanie na relacje foto

Pozdrowienia dla Wszystkich

Ania i Kristof :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję wszystkim uczestnikom za miłą świąteczną atmosferę. Oczywiście, jak zawsze było wesoło. Serdeczne podziękowanie dla Antona za pomysł i organizację Śląskiego Opłatka. Wszystko było perfekt.

Wysłane z mojego GOCLEVER TAB A971 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy za wspaniałe spotkania opłatkowe.

Szczególne podziękowania dla Antona za organizację.

No i dziękujemy Zenkowi za pyszne ciasto, które zapewne sam upiekł ale wrodzona skromność nie pozwoliła mu się tym pochwalić :clapping:

Odnośnik do komentarza

Antonie dziękujemy za bardzo ładną "kolację wigilijną" - czy jakoś tak to zwą :clapping::):clapping:.

Współbiesiadnikom dziękujemy za liczne przybycie i bardzo dobre humory.

Martyna Patrykowi dziękuje za uruchomienie tableta, a tata "wisi mu flaszkę".

Martyna i ja-rek.

ps.

1.ciasto: makowiec b. dobry, sernik jeszcze lepszy - i przyznałem się do obrzarstwa.

Zenek, dobre było. Dzięki za maszkiety :clapping: .

2.zdrapki: Andrzej zrobił z nas co najmniej 1/2milionerów - każdy miał kilka stówek przy drapaniu a potem okazało się, że to krzaki i czapki trza zbierać... :msn-cry: :msn-cry: :msn-cry:. Milionerem być... BEZCENNE.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miło było dzisiejszy wieczór spędzić z Wami :clapping:

Anton .... nadajesz się :clapping:

I nareszcie poczułam, że święta się zbliżają .... dziękuję Wam za super miłe spotkanie

ps. Zenek no umiesz opowiadać kawały , nie zatrzymuj się teraz i na następne spotkanie przygotuj dwa :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jesteście jednorazowi! Tak zgrana PAKA, że niektóre rodziny powinny brać z Was/nas przykład.

Ponieważ Opłatek-2013 urósł i wyhodował się na moim gnoju, jestem zobowiązany, co czynię z wielkim zaszczytem - wszystkim podziękować za frekwencję, punktualność, życzenia "całoroczne", zachowanie przy stole (Artur i Patryk nie chlipali barszczyku! - dalej nie słyszałem, bom głuchy), żarty na tematy aktualne i nie tylko, oraz za całokształt spotkania.

Oczywiście były też minusy. A jak by inaczej (?).

Z zapisanych, 3,5 osoby się nie zjawiły.

Pół, bo został wysłany Wojtuś, jako ambasador rodziny. Kasia chcąc nie chcąc została w domu z swym przeziębieniem. Dziewczyny, nie myjcie okien w zimne i chłodne dni!

Pozostała trójka jeszcze się nie odezwała, jednak sądzę, że były to bardzo ważne, życiowe "zakłócenia". Jeżeli ja mogę w jakiś sposób pomóc - dajcie proszę znać.

Największe niedociągnięcie z mej strony (mym zdaniem) było to, że lokal otwarty jest tylko do godziny 22:00! Trzy minuty przed zamknięciem - nikt z obecnych nie miał jeszcze zamiaru jechać do domów! Więc jeszcze na zewnątrz były kończone wątki rozpoczęte o 18:00. Nie było by tak zimno, trwało by< to na pewno do 6:00 dnia następnego. Nie zdawałem sobie sprawy z tego - ile my mamy sobie do powiedzenia!

Fotki z spotkania są TUTAJ.

PS.

Dziękuję za porady medyczne. Może nie cykor, ale myślę nad tym.

Tak czy tak - na następnym "Opłatku-2014" ja będę!

PS2.

Zenek - podobno ciasto było pyszne. Ja nie jadłem, bo dbam o "linię" :clapping:

PS3.

AndrzejMyslowiceA - dziękuję za SZANSE na wygraną jednego MILIONA złotych.

Na Ciebie już ratunku nie ma! Ale zostań taki - jaki jesteś! Dziękuję Ci.

Odnośnik do komentarza

I my chcemy podziękować wszystkim za miłe spotkanie. Antonowi za doskonale zorganizowaną imprezę,która na długo zostanie w nszej pamięci.Z mojej strony jeszcze raz dziękuję za życzenia i zadowolony jestem ze ciastka smakowały wszystkim.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Anton super ogarnąłeś temat Zenek jeszcze raz najlepszego dziekujemy Wam za miłą atmosferę i ciacho a Andrzejkowi za kawał o mikołaju na oranżu z wielką.....???

Andrzejku i zdrapki bez choinki i Mikołaja z dużym...??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...