Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie Karnawałowe styczeń 2014


Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ewcia, goście nasi ulubieni ... ale to nie znaczy, że nie możecie się wypowiedzieć przecież mamy wszyscy się dobrze bawić i jak widać trzeba wypracować "złoty środek"

Robert ------ > http://www.forum.burgmania.net/topic/16551-spotkanie-przedswiateczne/

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grześ

    31

  • arturo-bb

    16

  • Joasia70

    14

  • wize60

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Ale poco mieszacie już zdecydowaliśmy że jedziemy i zostało na wersji za 160 zł a wersja full wypas jest tylko propozycją i macie się zastanowić czy ją chcecie czy nie, poza tym ja już wpłaciłem ze swoich część zaliczki na rezerwacje i myślę ze każdy podchodzi do wyjazdu poważnie.Z jaką opcją mamy czas się jeszcze zastanowić w niedziele podam konto na które będę zbierał po 50 zł w celu rezerwacji pensjonatu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

tak poczytałem, poanalizowałem to se tak myślałem i wymyślałem że wersja zeszłoroczna jest bardzo OK co nie umniejsza wersji Grzesia tylko ta bije "conieco" (przy full) po kieszeni, ja tam wolę wydawać nadwyżki $ na wache do moto i na podróże. PS doczytałem 2-a posty :wink32: więc wersja 160 jest ok i na to się piszę x2

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powiem tak.

Niby 250zł. to dużo (w zeszłym roku było 80zł + obiad ok.30zł czyli 110zł)ale teraz to dwa noclegi czyli było by jakieś 220zł a do tego grill + pstrągi + zimna płyta + KULIG i wtedy ta cena już nie wydaje się być tak nie atrakcyjna .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to jeszcze ja : 90zł ( 250zł za full - 160zł za min. = 90zł )za dwie kolacje grillowe + pstrągi i kulig to naprawdę nie jest dużo

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno kobiety mają odpoczywać i się relaksować a nie ganiać i wszystko szykować np.zimna płyta ,kolacje i takie tam .ktoś też przecież musi grillować

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , popieram Grześia , jestem za full opcją . Jak twierdzi król Artur nie jest to wygórowana cena za takie atrakcje . Jak szaleć to szaleć .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podoba mi się full opcja, ale jesli zadecydujecie inaczej to też dobrze. Najważniejsze jest towarzystwo reszta to tylko dodatki :)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mogę się dołączyć do wypowiedzi (z grupą śląską dobrze dogadywałem się przynajmniej na spotkaniu bieszczadzkim) to jestem za full opcją. Jak wy jako gospodarze zdecydujecie ja się dostosuję !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mogę się dołączyć do wypowiedzi (z grupą śląską dobrze dogadywałem się przynajmniej na spotkaniu bieszczadzkim) to jestem za full opcją. Jak wy jako gospodarze zdecydujecie ja się dostosuję !OKK

A sauna będzie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli już to Full.

90 zł. za dwie wypaśne kolacje i KULIG bez kiwnięcia palcem to do zaakceptowania.

Jak napisał Roztomili : Jak szaleć to szaleć

Odnośnik do komentarza

Podałem nr konta na które proszę wpłacać 50zł zaliczki od osoby w celu rezerwacji pensjonatu.Pod koniec grudnia poproszę o wpłacenie reszty , na miejscu nie będę nikogo nękał czy mi zapłaci czy nie. Być może że ktoś zrezygnuje ale to się jeszcze zobaczy jak będzie. A jeśli ktoś sobie życzy wpłacić całość to wychodzi 250zł od osoby.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zobaczymy może ktoś zrezygnuje

Grześ w kwestii wypowiedzi Antona :) może wpisz z listy rezerwowej Jaki40+ małżonka

To się chłopina ucieszy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...