Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień w W-M idą duże zmiany


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kol i koleżanki z reg. W-M i nie tylko w nowym miesiącu. Widzę że tradycją staje się abym to ja otwierał kolejny miesiąc. Troszkę z opóźnieniem rozpoczynam ten miesiąc , lecz wtajemniczeni wiedzą co spowodowało opóźnienie , a mianowicie od 2 tyg. w moim domu zagościł drugi syn i jest Dużooooooo roboty........

P.s. Moja lepsza połowa stwierdza że z powodu braku 2oo w garażu staję się nie znośny , a zatem zaczynam się rozglądać za czymś na sezon 2014 +

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co ty ! Jarek !

Maleńki Burban już dostał na start od wujków i ciotków- 2oo tylko że na razie bez skrzyni CVT

Odnośnik do komentarza

Jakie tam gratulacje i brawa! Jesteś Chłopie dopiero w połowie, bierz się za kolejne. Ja mam 3 Synów i Córkę.

No dobra: gratuluję! :-)

Odnośnik do komentarza

Ja również dołączam się z gratulacjami z okazji potomka nowego-niech się zdrowo chowa. Życzę też powodzenia w poszukiwaniu 2 kółek. Mam nadzieję że nie będzie to biegowiec !?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wypogadza się na reszcie nadworzu ale ja nie mogę jeszcze dosiasć Zacnej , nie stety dopadło mnie przeziębienie .... i nie mogę go zwalczyć :(

Odnośnik do komentarza

Rafał.... sorki, nie wiem jak mogłem przeoczyć taką informację. Serdeczne gratulacje!!!!! Odnośnie przyszłego sezonu mam nadzieję, że upolujesz sprzęt, o którym mówiłeś na zlocie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...