Skocz do zawartości
Forum Burgmania

zakonczenie sezonu 2013


kamil1984

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grześ

    13

  • karton

    6

  • zenon

    6

  • Anton

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Będzie Ogniskowe Zakończenie Sezonu.

Ale jeszcze dłuuuuugo nie.

Koniec Października lub początek Listopada.

Przynajmniej tak to wypadało do tej pory.

Przejrzyj stare wpisy w śląskim .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

dobrze kamil napisał zakończenie sezonu to jest pomysł grzesiu na twoją propozycje -temat w brennej ale ilu będzie chętnych ?ja sie pisze

Odnośnik do komentarza

Oj tam... ,

to zróbmy "małe pożegnanie lata".

Nie jakąś wypasioną imprezę a "dodatkowe" spotkanie z małym ogniskiem

-bo duże jest na otwarciu i zamknięciu.

Komarów coraz mniej już żyje, to może nad jakimś większym stawem?

ja-rek.

Odnośnik do komentarza

Ja już wiele razy proponowałem rano grill kolej wąskotorowa Rudy później trasa Kędzierzyn-Kożle pokaże wam drugą filie Oświęcimia potem Zalew Pławniowice a na końcu Annaberg Góra Św Anny moja propozycja to 28-29 Wrzesien a dajcie spokój z tym listopadem wtedy to już jest bardzo zimno Kto jest ZA?????????????

A w styczniu-lutym możemy pomyśleć o trzydniowym wypadzie do brennej wraz z zabawą wieczorną Hotel rest.http://www.pensjonat-brenna-hawana.pogodzinach.net/galeria.html

grałem tam wesele i można się dogadac

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja w tym terminie odpadam. :msn-cry:

Będę w Bieszczadach :)

Ale w innym terminie to jak najbardziej

PS

A końcem Października lub początkiem Listopada to tylko ognisko.

Bo jak zakończenie to nie może być w trakcie sezonu :evil:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a ja jestem za utrzymaniem zakończenia sezonu w Hutkach na początku listopada, jakoś do tej pory udawało się nie zamarznąć, tradycja to tradycja jak już nieraz było pisane

a na dodatkowy wyjazd proponowany przez Grzesia też się piszę , termin 5, 6 października mi pasuje ;) ale miałby to być wypad weekendowy ? więc gdzie spanie ? jaka cena ?

a zabawa przedświąteczna czy karnawałowa - też jestem za, tylko kwestia dyskusji czy tak jak w zeszłym roku , sami organizujemy po kosztach ( o ile pamiętam ok 50 - 60 zeta od osoby nas wyszło ??? skleroza, ale nocleg za 35 zł był ) czy wypas w pensjonacie jaki proponuje Grześ czyli ok 240 zł za noclegi ze śniadaniami + ( ?? ) impreza + ( ?? ) jedzenie

Grześ super propozycje tylko rzuć jakieś konkrety: kiedy, za ile, gdzie - wtedy będzie się łatwiej wypowiedzieć kto jest chętny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ponieważ wszyscy zaczynają się angażować w pomysłach na temat pożegnanie lata 2013, albo jak kto woli – spotkanie integracyjne :confused1: to i ja wrzucę moją propozycję.

A więc odwiedziłem we wsi, gdzie jestem na urlopie - KOSS Hostel. http://www.koss-schronisko.pl/cennik.html

Pani Ania (wnuczka Zofii Kossak) zaproponowała mi noclegi po 35 zł; śniadanie – 8 zł; obiad w MAGNETIC PUB (10 min. pieszo). Zwiedzenie muzeum Zofii Kossak. Od siebie proponuję zwiedzenie byłej stanicy harcerskiej Aleksandra Kamińskiego (Kamienie na szaniec – niektórzy czytali J).

Jest salka, w której można posiedzieć, zrobić sobie kawę/herbatę z własnych produktów.

A nawet posiłki.

Stanowisko ogniskowo – grillowe jest.

Następnie byłem w Chacie Chlebowej. http://www.chlebowachata.pl/index.php/oferta

Nocleg po 30 zł. Jednak bez „wygód”! Żywienie w własnym zakresie.

Pieczenie podpłomyków za 12 zł, łącznie z bardzo fajnymi opowiastkami pani Jadzi i zwiedzaniem gospodarstwa rolno-wiejskiego.

Jest salka, w której można posiedzieć, zrobić sobie kawę/herbatę z własnych produktów.

A nawet posiłki.

Stanowisko ogniskowo – grillowe jest.

Dalsze poszukiwania, to stadnina Matuli Janka. http://www.agroturystykamatula.pl/ofertawyzywienie.htm

Nocleg po 30 zł widziałem jeden pokój (2x2 + 1) podobało mi się;

śniadanie 12 zł;

obiad 20 zł;

przejazd wozem (15 zł) do Jaworzna na wędzonego pstrąga (prosto z wędzarnika!) 12 zł.

Pięcio – dziesięcio minutowa jazda konna za friko.

Czy jest salka, w której można posiedzieć, zrobić sobie kawę/herbatę z własnych produktów.

A nawet posiłki - - - - nie wiem! Przegapiłem :)

Stanowisko ogniskowo – grillowe jest.

Achh – byłbym zapomniał :) za akordeonistę 40 zł – zrezygnowałem!

Akordeon mam, a my mamy akordeonistę hihihi

Pozostałe ceny, jako przykłady:

Gulasz 8 zł;

Strogonow 12 zł;

Placki z wrzoskami 8 zł;

Wędzonka z kiełbasą 10 zł

Mój pomysł jest na sobotę / niedzielę.

Spotykamy się w sobotę rano (10:00?) i rozstajemy w niedzielę po południu, po kawie.

W trakcie spotkania, odwiedzimy muzeum, stanicę, Chatę Chlebową, stadninę koni.

W niedzielę zrobimy „małą paradę” przez Górki Wielkie do Brennej i do Chaty Chlebowej.

Ale to wszystko jest jeszcze w „pieluszkach”. Dogadamy się.

Jeżeli chodzi o wodę ognistą, żupę chmielową, kiełbaski grillowe, musztardę, chlebek itd itp i inne delikatesy, to osoby, które wybiorą już konkretny termin ja wrzucę je na korespondencję zbiorową i będziemy się dogadywali co, jak i po co :) OK.?

Z mej propozycje dat:

28-29.09

12-13.10

19-20.10

26-27.10

Nie sprawdzałem, ale chyba nie będzie kolidowało z Grześkowymi planami.

Czekam na Wasz odgłos.

Odnośnik do komentarza

Czyli data ustalona 5-6 październik jeszcze tylko pozostały propozycje dwudniowa z propozycją Antona czy jednodniowa z moją propozycją ,myślę o sobocie czyli 5 października

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

w ten weekend mnie nie będzie :/ ale pytanie co z wycieczkami???? Grześ/ Anton.... jakaś kontynuacja tematu czy..pogoda vel słomiany zapał??? Jednodniowa wycieczka wskazana:) bo jak nie... to zapraszam do Złotego Potoku na wędzonego pstrąga u Rumcajsa:)... trza info dać wcześniej coby nie brakło bo idą jak woda.... fakt są zajeb(dobre/smaczne)..... i tanie 15 PLN szt

Odnośnik do komentarza

odgrzeję trochę temat, właśnie znalazłem coś takiego

http://sosnowiczanie...cyklowego-2013/

w ramach uzupełnienie info znalazłam jeszcze cosik takiego na ten temat

http://www.motocykle.slask.pl/topic/131774-28092013r-bezpieczne-zako%C5%84czenie-sezonu-motocyklowego-z-inferno/

może być ciekawie

ale niestety wszystko zależy od pogody

Pozdrawiam Ania

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To i ja zapytam

Pada w tym temacie wiele nowych propozycji a co z : Propozycją z początku tj. propozycja Grzesia ?

Termin był niby ustalony a teraz cisza a czas leci :mad2:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...