Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Właściciel Burgmana 650 Executive z Poznania lub okolic poszukiwany :(((


jaras661

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Nie wiem do końca czy dobry dział, ale trudno... Od 15 lat jeżdżę na moto /obecnie Yamaha 550 Maxim oraz Atlantic 200/ i obecnie dojrzałem do Burgmana 650 rocznik od 2006 Executive - zakup na wiosnę 2014. Poszukuję kogoś z "szacownego grona" kto ma takiego stworka i mieszka w Poznaniu lub okolicy... Chciałbym trochę pogadać i się przymierzyć do maszynki, żeby nie kupować w ciemno. Na pewno w Pyrlandii są takie osoby - proszę o kontakt ;), pozdr. Jaras

Odnośnik do komentarza

Hej, witam ! Już wątpiłem, że w Pyrlandii nie śmiga żaden Burgman :). Jeżeli możesz to daj tel., ja odezwę się i chętnie "w dogodnym terminie" zawrócę Tobie głowę na 20 min., pozdr. Jaras

Odnośnik do komentarza

A może jakieś wskazówki na co spojrzeć w szczególności przy zakupie burgmana z roku 2004? Chodzi i to ze pewien gość chciał by się wymienic na moje moto tj. Yameche virago i oferuje mi burgmana. 650 rok.2004 bardzo lubię skutery wiec propozycja kusząca. Tylko ze burgman jest bardzo skaplikowanym technicznie i elektronicznie i z tego powodu zadałem takie pytanie. Obecnie posiadam downtowna 300i ale to trochę inna bajka. Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Rok 2004... Hmm... trochę lat ma już ten Burgman...

Na forum jest sporo o Burgmanie 650 i problemów z nim związanych. Największy problem to oczywiście skrzynia biegów. Trzeba być przygotowanym na spory wydatek na jej remont.!

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, dziadzia napisał:

Michał, Tomjoz  chyba się troszkę pomylił z datami.

Podczepił się po prostu pod ten temat...

Kolego poczytaj o remontach i kosztach. Jeden taki temat jest właśnie omawiany na forum: >> KLIK <<

Kris02 ma rację,  Burgman od Tomka jest znaną, zadbaną i pewną maszyną - ogłoszenie zapewne długo nie będzie aktualne.!

 

Odnośnik do komentarza

Wiem ze wpis z przed 4 lat ale niema to znaczenia poprostu popiołem i tyle. Właśnie co mnie obawia to ta skrzynia. Dziękuję za zainteresowanie

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...