Skocz do zawartości
Forum Burgmania

zakończenie sezonu 28.09.2013


CZARO

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie organizuje ksiądz Janusz z ekipą z Bielska Podlaskiego GODBOYS więcej o imprezie na ich stronie , z tego co doczytałem zbierają się wszyscy na Grabarce 8.30-9.00 i potem pewnie gdzieś przejazd na mszę i ognisko.szczegółów jeszcze niema więc trzeba pilnować .wybiera się ktoś ?

Odnośnik do komentarza

Trochę się wetnę ale jak mówiłem co niektórym jest impra, którą organizuję z objazdówką w Czerwonym Borze 27-29.09. Jakby kto chciał wpaść przelotem lub z noclegiem to zapodawać do mnie na priva. Nocleg 30 dychy od os. pokój z TV i łazienką. W planie ognisko piątek i sobota. Objazdówka po kurpiach w sobotę. Żarcie każdy sobie, ale jest bar i można cały obiad zjeść.

Odnośnik do komentarza

Na stronie http://godboys.pl/ pojawił się już program spotkania.

Pozwoliłem sobie go przekleić bez zmian.

Program spotkania:

1. 8.30 – 10.00 – przybywamy na Grabarkę (poczęstunek – pączek, napój)

2. 10.30 – start (droga 658 – Homoty – Maćkowicze – rondo DK 62 – DK 19 – DW 640 – Kózki – w lewo i do samych Serpelic)

3. 12.00 – Msza św.

4. 13.00 – piknik (grill, ognisko, ciepłe napoje)

Wstęp 20 zł/osobę.

Tu link do mapy:

https://maps.google....&via=2&t=m&z=11

Ja tylko pogoda będzie bez ulew i dużego deszczu to jadę.

Odnośnik do komentarza

jak ktoś jeszcze wybiera sie na tą grabarkę to bedziemy mogli spotkać się w białymstoku,i razem ruszyć... o ile będzie pogoda,tak jak kolega pisał...

Odnośnik do komentarza

oczywiście jak pogoda dopisze to jadę jak co roku,z córką bo bardzo lubi te imprezki...a co do wyjazdu to myślę że w piątek najpóżniej trzeba uzgodnić skąd ruszamy i o której oczywiście jak będą chętni na wspólną jazdę.myślę że orlen na dojlidach przy cmentarzu będzie najlepszy na zjechanie się.

Odnośnik do komentarza

ze mną jak z dzieckiem :msn-wink: bardziej jednak coś parking dekatlonu to zawracać na skrzyżowaniu nie trzeba będzie :frusty: .tylko jak mówiłem wcześniej musi być dobra pogoda bo albo jadę z córką albo nie jadę .taki układ mam , heh życie.......

Odnośnik do komentarza

No jakoś tak się składa, że jak jest jakaś możliwość wyjazdu to mi coś wyskakuje. Mam nadzieję że następny sezon bedzie lepszy. Dobrej pogody Wam życzę, bo jak czytałem od niej uzależniacie wyjazd.

Odnośnik do komentarza

Temperatura nam nie straszna, oby nie lało... ;-) ,miejsce spotkania to stacja orlen,dojlidy,wylot na bielsk podlaski,a co do godziny to Czaro napisze,o której...

Odnośnik do komentarza

myślę że o godz.8.00 będziemy ruszać z orlenu na dojlidach , więc można wpaść na stację paliw parę min. wczesniej około 7.45-7.50. z orlenu jest 105km i około półtorej godziny jazdy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i widzę że jakoś imprezka się udała .Niestety u mnie były inne obowiązki (córeczkę wywoziłem do stolycy na studia ) ,ale jak jechałem po drodze to widziałem jak 2oo cieły w kierunku na Białystok - i szlak mnie trafiał . Już chyba w tym roku nie poganiam - :laughing: coraz zimniej i mokrzej ! , chociaż jeszcze w pażdzierniku zapowiadają +20 st. to może?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...