Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Podziekowania dla Arturo B-B


krys70

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja dołączam się do podziękowań "dziękuję Artur, że zabrałeś mnie na wycieczkę" :clapping: :clapping: :clapping:

ps. fotki będą potem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Arturze, że zabrałeś i mnie na wycieczkę :clapping: .... 100 zeta i 100 jurków poleci jutro na konto :clapping:

a tak nam Artur - Król Artur - królował

20130825_132723.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moi mili " poddani " i My w swoim Majestacie :clapping: dziękujemy wam że uczyniliście Nam tę frajdę uczestnicząc w igraszkach ogniskowych oraz innych wariacjach :clapping: , wspólnie ze swoim Miłościwie Panującym (chociaż na tej wyprawie )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

wreszcie jestem w domu!!! A konik w stajni nakarmiony :)żeby nie było to i ja coś powiem od siebie KRÓL JEST JEDEN...... i to nie jest Burgman! tylko Kierownik Wycieczki ARTUR !!!! i z tego miejsca pragnę gorąco podziękować że mnie i Moni82 zabrałeś na wspaniałą wycieczkę :clapping: :clapping: :clapping: .IMG_1339.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My Miłościwie Panujący z radością ogłaszamy Własną ABDYKACJĘ.

Do czasu następnego wyjazdu(oczywiście zorganizowanego przez Was ) panować będzie Bezkrólewie :horse:

Tak więc do roboty i planować.

A pomysły wrzucać na forum to może się je dopracuje lub podrzuci jakieś atrakcje .

Już się nie mogę doczekać tych pomysłów bo było nas jednak sporo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur dzięki za przyprowadzenie pcx-a z Krakowa na Ciebie zawsze można liczyć. :cheers:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...