Skocz do zawartości
Forum Burgmania

wyważenie koła rzeszów i okolice


Gawron

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam kłopot , nikt w Rzeszowie nie chce wyważyć tylnego koła w kymco dt. Poradżcie gdzie to zrobic i czy jest to konieczne ?, bo i byli tacy wulkanizatorzy którzy twierdzili ze nie trzeba......

Odnośnik do komentarza

Ja w Burgmanie 400 K5 wyważałem koło w Rzeszowie na ulicy Paderewskiego, znajdziesz, mi wyważyli.

Czy jest to konieczne?

A w samochodzie zauważasz różnicę?

W skuterze jest jeszcze bardziej zauważalna.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Byłem , pewnie o Jażwę Tobie chodzi .. nie robią już skuterów , byłem też na Rocha , też nie robią. Nikt podobno nie ma przystawek a na samochodowe maszyny nasze koła nie wchodzą oska maszyny nie wejdzie .

Wymieniam oponę w Loco motocykle w poniedziałek....motory wyważają a nas nie ---- stąd moje pytanie

Odnośnik do komentarza

Witaj kolego.Jeśli masz koło 13 cali to wchodzi na kazdą monterkę.Problem pojawia się przy wyważaniu.Tylne koło wymaga odpowiednich stożkow.Przednie zero problemu.Wiem,bo sam sobie wyważam.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

no właśnie z tyłem jest kłopot , zmienić każdy oponę zmieni ale wyważyć koło już w Rzeszowie nie chce/nie potrafi nikt ......... :D

Z przodem wiem że problemu nie ma .

Zmienię bez wyważania , zobaczymy z jakim efektem.

Odnośnik do komentarza

Zrobione na Lubelskiej za hondą . Wyważone statyczną metodą , ale okazało się że jest cacy i nie trzeba ciężarków.Na przyszłość wiem jedno , trzeba ściągnąć koło w garażu , będzie duuuużo taniej i dowieźć koło na zmianę opony.

Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...