Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nieskuterowo - kino 14.08


misiooowa

Rekomendowane odpowiedzi

We środy w Cinrmacity takie bilety. 17 zł za 3D zamiast 25pln. Ktoś respektuje? Misiaki w CH Korona będą szły w godzinie wieczornej, po 18 seans na pewno. Jaki film? Się okaże później.

Odnośnik do komentarza

E tam... Siakiś wznalazek... Wolę starszy, a sprawdzony i z wiadomom dostępnością do części i ludzi "obczajonych" z danym modelem ;)

W kinie - Wolverine 3D o 21:15?

Ewelinka to na RIPD chce iść, 3D o 20:30 mamy.

Może inna propozycja? www.cinemacity.pl , kino Wrocław Korona.

Elizjum bym zbaczył, ale to od piątku dopiero grają... Będzie na przyszły tydzień ;P

Odnośnik do komentarza

My do kina nie pójdziemy z przyczyn takich a nie innych, Choć w innych okolicznościach by się poszło zrobić jakąś komedię.

Nie wiem o co chodzi z tym Maćkowym skuterem, ale jakby co, to moja X7 250 jest do kupienia. Salon, pierwszy właściciel, trochę obdarta po bokach i serwisowana w ASO. - Najchętniej miałbym dwa skuty, bo na miasto jest idealna i w trasę dla jednej osoby też jest spoko, tylko garaż mi się skończył.

Odnośnik do komentarza

Papciochu z tym skuterem chodzi o to, że Ewelina tak się zapaliła do skuterka pierdziawki 50 cm, że myślą o kupnie czegoś wiekszego dla Niej na miasto

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, Piaggio łatwo się prowadzi, ma niezłego kopa jak na 250 ccm, mieści się między autami i mało pali, a poza tym z dobrych rąk w dobre ręce ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...