Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Instrukcja Yamaha Majesty 250


ure

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Zakupiłem kilka dni temu Yamahę Majesty 250. Poszukuje do niej instrukcji w języku polskim. Je?li kto? posiada i mógłby mi j? skopiować (odpłatnie oczywi?cie) to będe bardzo wdzięczny.

Proszę o ewentualny kontakt na: daniel0323@tlen.pl lub 695 106 427

z góry dziekuje

Daniel

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Co 3 tys, wymienic olej i wyczyscic filtr to tyle. Co do instrukcji to nie ma znaczenia z ktorego roku jest YPka roznia sie buda i tyle. A to taka tajemnica skad jestes ze nie wypelniles profilu. Twoj pierwszy post i odrazu cos chcesz :)

Odnośnik do komentarza
I jeszcze jedno pytanie . Proszę o podpowiedĽ jaki kask mam sobie kupić ?

ładny ..... :)i fajny ... proponuje taki jak mój w pomarańczowe kwiatki - jest pięęęękny :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po pierwsze WITAM na forum... Mysłowice... Hmmm CO| mi to mówi ;-)

Trzebinia się kłania z tej strony... :P

Je?li chodzi o instrukcję to naprawde nie jest Ci ona potrzebna, jednak je?li musisz j? mieć, to napewno się kto? znajdzie na forum, kto takowa posiada...

Je?li Twoja YP'ka jest w dobrym stanie technicznym, to wtedy prócz wymian? oleju, filtra oleju i standartowych czynno?ci jakie się powinno wykonywać co jaki? czas(czyszczenie filtra powietrza, kontrola klocków hamulcowych i ogumienia, stan paska napędowego, rolek variatora itp. rzeczy które się ZUŻYWAJˇ) nie powinno się nic więcej dziać...

Wystarczy że na forum poszukasz, b?dĽ zadasz pytanie co przy danym przebiegu należy zrobić w skuterze, a napewno dostaniesz odpowiedĽ jaka Cię usatysfakcjonuje... :)

Co do "przywitania" to rzeczywi?cie szkoda, że nie przywitale? się na forum, tylko od razu "co?" chcesz... Ale wiadomo, nie jest to reguła a Ty nie musisz wcale chcieć się z Nasz? grup? integrować... Co zrobisz po zarejestrowaniu u Nas to już zależy od Ciebie tylko i wył?cznie... ;)

My?lę, że temat kasku znów był poruszany WIELE razy na forum... Wystarczy użyć funkcji SZUKAJ w odpowiedni sposób i znajdziesz wszystko...

Poza tym jak mamy Ci odpowiedzieć jaki kask MASZ KUPIĆ, skoro nawet nie napsiałe? jakie miałby? co do niego wymagania, jakie ?rodki chciałby? przeznaczyć itp...

Okre?l się to być może uda się co? Tobie doradzić... jednak temat kasku NIE W TYM DZIALE... ;)

Tego byłoby na tyle...

Pozdrawiam...Kuba ;) , vel. Wypłosz ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ale ochrzan skutkuje ;) jeszcze tylko naucz sie edytowac posty zamiast dopisywac kolejne i juz bedzie zajebiscie dobrze :) Przeglady sa proste, naprawy juz nie. Jak bedziesz robil przeglad chetnie ci napisze co po masz robic krok po kroku ;) Kask hmmm ile osob tyle opini ja lubie integrale, ale na miasto lamie sie nad jetem gdzie jeszcze pare lat temu nie zalozylbym go na glowe. Szczekowcow nie znosze a sa tacy co nie zaloza nic innego niz szczekowiec. Poprostu musisz w tym temacie sam zdecydowac lub posiadac kilka kaskow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...