Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Assistance-informacje,gdzie,ile?


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jadąc z Poznania do Jeleniej nagle mnie dopadła myśl o tym co by się stało jak by sie przytrafiła awaria w drodze :clapping:

Mam oc w warcie i jest tam dołożony(assistance pakiet standard),który tak naprawdę jest nie wiele wart,chciałem go rozszeżyć ale nie ma takiej możliwość na tą chwilę tzn.musze poczekać do końca obecnej polisy (listopad)aby dokonać zmian(inforacja od agenta przez telefon).

Próbując na stronach różnych ubezpieczali doczytać się czegoś można dostać choroby nerwowej i tyle, jedynie na str.pzu mozna sobie policzyć składkę.

Czy macie wykupione takie ubezpieczenia,jeżeli tak to gdzie i za ile,co oferują,które byście polecili.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i właśnie !

Okazuje się że agenci Warta nie są doszkoleni i każdy assistance interpretuje po swojemu . Miałem taki sam problem przed wyjazdem za granice naszej RP.Właśnie assistance wykupiłem w Warcie (warunek jeden - musi być albo OC albo AC też w Warcie - samo assistance nie jest możliwe ). Zdecydowałem się na OC + assistance = 170 PLN .Możesz też wykupić w PZU i tu jest możliwość wykupienia samego assistance bez OC lub AC ( mówimy o opcji tylko na terenie RP ) nawet na 60 dni - oczywiście cenowo będzie drożej. Inne Firmy nie mają dobrych ofert albo wcale nie stosują assistance dla 2oo ,twierdząc że jest to nie opłacalne .

Odnośnik do komentarza

Wykupiłem w sobote nowy pakiet ubezpieczenia w PZU.

Zawiera OC-105 zł + ochrona zniżek ., NNW- 99 zł., PZU Auto Pomoc- 130 zł. tylko na terenie Polski, ale pomoc w miejscu zamieszkania. Może drogo, ale NNw obejmue ubezpieczenie plecaka, wiec raczej warto wykupić.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem od agentki z polisą OC i ASS w Warcie -170 zł ( samo OC 92 zł) . Assistance działa powyżej 25 km od miejsca zamieszkania, holowanie do 200 km , za to ważne w Polsce i Europie . Wariant Złoty , jedyna możliwa opcja z OC , do pozostałych wymagane też AC .

Odnośnik do komentarza
Dnia 22.07.2013 o 16:00, lukasns napisał:

Wykupiłem w sobote nowy pakiet ubezpieczenia w PZU.

Zawiera OC-105 zł + ochrona zniżek ., NNW- 99 zł., PZU Auto Pomoc- 130 zł. tylko na terenie Polski, ale pomoc w miejscu zamieszkania. Może drogo, ale NNw obejmue ubezpieczenie plecaka, wiec raczej warto wykupić.

Chciałem zadać pytanie ale ten post to wykopalisko !sciana

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, dziadzia napisał:

Ja wykupiłem na moje moto ASS "  Super " w PZU na całą Europę koszt 165zł.

A coś więcej ? To jest na cały rok ? Tyle to kosztuje chyba na jednorazowy wyjazd ?  A może masz w pakiecie ?  OC + AC + ... ?  

Odnośnik do komentarza

AC nie wykupywałem bo chcieli 2800 myślałem że padnę na glebę, te asistance to jest na cały rok, nigdy nie wykupowałem ale że teraz jedziemy poza nasze granice kraju to chociaż troszeczkę będę spokojniejszy, holowanie na lawecie do 200km, naprawa w razie awarii, jak nie dadzą rady to odwózka do mechanika, brak paliwa to dowiozą, wymiana żarówki i takie pierdołki, cena w/g mnie bardzo dobra, wykupowałem 7 dni temu. 

 
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze biorę ASS.  Mam w Warcie ASS Złoty. Holowanie też do 200 km  -  ale tylko w PL.  A pamiętam że 2 lata temu byłem ubezpieczony w PZU, a przeniosłem się do Warty własnie dla ASS.  Jeżeli nie tajemnica - który rocznik moto ?  Bo może tu jest haczyk.. Mój jest z 2004  -  czyli więcej jak 10 lat.

Odnośnik do komentarza

wykupiłem w InterRisk OC/MTPLpremium, Assistance cały kraj i 1000km zagranicą za 289zł

nie ma transzy czyli holowanie od miejsca zamieszkania

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Nurider napisał:

Assistance Warta pakiet Złoty jest na Europę a nie tylko na Polskę.

 

Aż poszukałem polisy. Faktycznie - masz racje. Jakaś pomroczność :o  Tyle tylko że na motocykl bez AC to jest Max ACC co można wykupić. Czyli to moje ubezpieczenie nie takie najgorsze :)

13 minut temu, Marek62 napisał:

wykupiłem w InterRisk OC/MTPLpremium, Assistance cały kraj i 1000km zagranicą za 289zł

nie ma transzy czyli holowanie od miejsca zamieszkania

No to fajne to masz. W Polsce Ci raczej wystarczy z każdego miejsca.

A nie :huh:   z Mucznego i Tarnawy Niżnej Ci braknie  :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...