Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kamizelka klubowa, zamówienie grupowe - Warszawa i okolice II Edycja


hexdec

Rekomendowane odpowiedzi

Po konsultacji z organizatorem I Edycji zakupu kamizelek wznawiam temat.

Dane podane w poscie, dot. cen i rozmiarów aktualne: http://www.forum.bur...awa-i-okolice/.

Jeżeli będzie znteresowanie i wszystko pójdzie sprawnie w połowie przyszłego tygodnia chciałbym realizować zamówienie

Wysłałem zapytanie o ofertę i nr konta. Po otrztyamniu prześle zainteresowanym:

Radoslav42 /ZAPŁACONE/

-Kamizelka biała, bez loga Burgmania, z nickiem Larwa oraz grupą krwi 0Rh- (rozmiar M)

-Kamizelka żółta, z logiem Burgmania, z nickiem Radoslav42 oraz grupą krwi 0Rh+ (rozmiar M)

OsIoŁeK /ZAPŁACONE/

-Kamizelka żółta, z logiem Burgmania, z nickiem OsIoŁeK (rozmiar XL)

Hexdec /ZAPŁACONE/

-Kamizleka zółta z logiem Burgmania, nick Hexdec oraz grupa krwi 0Rh+ (roziar XXL)

bobbens/ZAPŁACONE/

--Kamizelka żółta, z logiem Burgmania, z nickiem BOBBENS oraz grupą krwi ARh- (rozmiar XL)

Foka /ZAPŁACONE/

-Kamizelka żółta, z logiem Burgmania, z nickiem Foka (rozmiar L)

-Kamizelka żółta, z logiem Burgmania, z nickiem Knurzak (rozmiar M)

Kondzio /ZAPŁACONE/

-Kamizelka żółta, z napisem Polska, z nickiem Łukasz (rozmiar L)

-Kamizelka żółta, z napisem Polska, z nickiem Konrad (rozmiar M)

naviliss /ZAPŁACONE/

-Kamizelka żółta, z logiem Burgmania, z nickiem navilliss - (rozmiar M)

Odnośnik do komentarza

też jestem chętny na kamizelkę jeśli jest jeszcze taka możliwość. żółta kamizelka M, mój Nick + grupe krwi dopisze jeszcze

Odnośnik do komentarza

Panowie jeżeli jesteście zdecydowani prosze i info na priv:

-kolor

-rozmiar

-nick i grupa krwi

Na razie poszło zapytanie dla tych którzy przesłali powyższe dane

Odnośnik do komentarza

Ja takze zapisuje sie na dwie kamizelki. Informacje wyslalem na priv do HexDeca.

Z tego co sie orientuje podawanie grupy krwi na kamizelce nie ma sensu, bo szpital / karetka nie uwzgledni takiej informacji nawet w krytycznej sytuacji (bo mogels jechac w czyjejs kamizelce, albo przez przypadek podac niewlasciwa informacje, a przetoczenie zlego typu krwi moze doprowadzic do smierci pacjenta). W takim wypadku warto miec przy sobie w kieszeni z prawem jazdy taki dokument potwierdzajacy grupe krwi, robi sie dwa badania i po potwierdzeniu przez dwa niezalezne laboratoria wystawiaja imienna karteczke, ktora moze uwzglednic ratownik w karetce / lekarz w szpitalu. Bez karteczki nawet w przypadku naszywki z grupa krwi na kamizelce lekarz zleci wykonanie badania krwi, a jesli sytuacja jest krytyczna to beda przetaczac plyny osoczowe (czy jakos tak, nie jestem lekarzem) albo tzw. krew uniwersalna (chyba 0 Rh-, ktora zdaje sie woza w karetkach).

Wiec naszywanie grupy krwi na kamizelke daje falszywe poczucie bezpieczenstwa. Lekarze, z tego co sie orientuje, nie moga uzyc tych danych bez wykonania normalnych badan krwi i jedynie dokument imienny wystawiony przez szpital moze przyspieszyc prcedure w razie wypadku.

Czy jest na forum jakis lekarz, ktory moglby to potwierdzic / zaprzeczyc i podzielic sie informacjami jak to wyglada w praktyce?

Odnośnik do komentarza

Czy wiadomo już coś odnośnie kamizelek ?. Już tydzień minął i na razie nie ma żadnej informacji na ten temat

Odnośnik do komentarza

Panowie, spokojnie.

Jak tylko otrzymam przesyłkę, dam znać. Wczoraj dzwoniłem do Jagatex-u i uzyskałem info, że paczka została wysłana- powinna dotrzeć dzisiaj.

Panowie,

przesyłka dotarła. Proponuje odbiór jutro ok 17.30 przy C66

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

OK,

Ja będę pod C66, ale może nieco później.

Czy zatem możemy połączyć to ze spotem (czyli np. 18:30), czy lepiej około 17:30?

Odnośnik do komentarza

Ja też dziękuję za kamizelkę, chociaż w nicku jest literówka, ale nie widoczna dla nie wtajemniczonych :-P. Ale to nic bo mam to co od dłuższego czasu chciałem mieć. :-D. Teraz kurtka przynajmniej ładnie się prezentuje razem z kamizelka :-D a dodatkowo świeci przykładem. Jeszcze raz dzięki za poprowadzenie II edycji

P.S. Do zobaczenia na RWBN'ie lub jakimś innej wyprawie w gronie burgmanii. :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...