Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypad na południe


CittO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zaczeły sie wakacje czyli czas wyjazdów tych bliższych i dalszych. Jestem na etapie ustalania details'ów wyjazdu planowanego wstępnie na drug? połowę lipca wypadu do Włoch :D .

Nastawiam się na wypad solo, ale wiadomo ze w kupie raĽniej. Z t?d pytanie czy ktos z szanownego gremium Burgmanii wybiera się w lipcu na południe?

Narazie ustalam trasę i obliczam wstępne koszty !yeah i byłbym wdzięczny za wskazówki starych wyjazdaczy :P

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Czesc,jestem poczatkujacym"jednosladem"ale robilem juz rozne dziwne i teoretycznie niemozliwe rzeczy ostatnio przejechalem trase Warszawa-Neusiedl/see to taka mala miejscowosc w Austri 50 km na poludnie od Wiednia na raz-ok 700km bez najmniejszych problemow i bardzo sie z tego powodu ciesze,napisz co cie interesuje moze bede mogl ci cos podpowiedziec.

Pozdrawiam Wojtecki !yeah

Odnośnik do komentarza
My dojechali?my do Rzymu :lol:

jakby? chciał jakie? wie?ci na temat trasy Warszawa-Wrocław-Monachium-Rzym-Turyn to pytaj

pozdr...

ortos

No to czuje, że sporo informacji będzie mi przydatnych. Ortos: czy możesz mi podać link do relacji Waszej wyprawy na poczatek?

Ja uderzam do monachium przez berlin, może ciut nadkładam ale komfort podróży znacznie wyższy, a wiadomo, że podróż polskimi drogami naprawde męczy i sprzęt i kierowce.

Takie zasadnicze pytanie to gdzie moge sprawdzić ceny autostrad i paliw w krajach takich jak niemcy, austria, włochy?

Jak rozwi?zali?cie problem noclegów? Bo ja standardowo planuje campingi, ale nie wiem jak z ich dostępno?ci? na trasie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ortos: czy możesz mi podać link do relacji Waszej wyprawy na poczatek?

No wła?nie... ja też bym poprosił o taki link... :lol:

A może Mario go zna? :lol:

Odnośnik do komentarza

Może Mario go zna, ja nie...

A tak na poważnie to go jeszcze nie ma :lol:

Je?li chodzi o noclegi to spali?my pod Monachium, pod Rzymem i pod Turynem /je?li chcesz to podam Ci namiary/

Je?li chodzi o autostrady to Niemcy jak wiadomo bezpłatne, Austria winetka chyba 4,5 euro za 10 dni, a Italiańcy łoj? ostro- ceny za motocykl takie same jak za samochód :D:D:lol:

pozdr...

ortos

ps.

relacja będzie, ale NIESTETY powrót do domu z "wyprawy" miałem trudny /w domu szpital / i muszę najpierw z tym się uporać :lol::P:D

Odnośnik do komentarza

A juz myslalem, że dostane opy za to, że nie mogłem znalesc linka do relacji :lol:

Poprosze o namiary i ceny Waszych campingów, ja wstępnie namierzyłem nogleg w centrum Rzymu za 25euro/noc w hoteliku.

* Ile kosztowala wineta włoska?

* Jakie były koszty ubezpieczenia i jak? opcję wybrali?cie?

pozdrawiam i powrotu do zdrówka dla rodziny życzę :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość maciek_dm
A juz myslalem, że dostane opy za to, że nie mogłem znalesc linka do relacji  :lol:

Poprosze o namiary i ceny Waszych campingów, ja wstępnie namierzyłem nogleg w centrum Rzymu za 25euro/noc w hoteliku.

* Ile kosztowala wineta włoska?

* Jakie były koszty ubezpieczenia i jak? opcję wybrali?cie?

pozdrawiam i powrotu do zdrówka dla rodziny życzę :lol:

witam!

we wloszech nie ma winiet - placi sie za poszczegolne odcinki trasy

tu jest link gdzi emozna sobie wyliczyc koszty:

http://www.autostrade.it/

trzeba wejsc s sekcje na pomarańczowo "organizza i tuo viaggio"

partenza - to wyjazd

arrivao - przyjazd

jest bardzo dużo informacji. jest też chyba wersja angielska.

PS

A tak na marginesie tak jaki masz plan - do Rzymu, w lecie? Proponuje sobie odpuscic, Rzym jest dobry ale jesieni?, teraz tam Cie tury?ci zadepcz?.

Proponuję Toskanie - mam dobry namiar na noclegi, niedrogie, jak potrzeba będzie to Cie polece, hehe. A tym czasem mozesz sobie pooogladać co i jak:

http://www.winoispiew.com/new/

pozdrawiam

maciek

Odnośnik do komentarza

Tak jak Maciek napisał we włoszech płacisz za konkretne odcinki autostrad

Wydaje mi się, że koszt autostrady do Rzymu wyniósł 37 euro :) , ale mogę się mylić

Nasze noclegi:

Rzym / kamping nad morzem/

http://www.romacampingcastelfusano.it/

Turyn /w górach/

Camping Valchiusella

10010 - Torbiera, Alice Superiore (TO)

Tel. 0125 78697 Fax 011 2424895

pozdr...

ortos

Odnośnik do komentarza
Gość maciek_dm
Tak jak Maciek napisał we włoszech płacisz za konkretne odcinki autostrad

Wydaje mi się, że koszt autostrady do Rzymu wyniósł 37 euro ;) , ale mogę się mylić

Nasze noclegi:

Rzym / kamping nad morzem/

http://www.romacampingcastelfusano.it/

Turyn /w górach/

Camping Valchiusella

10010 - Torbiera, Alice Superiore (TO)

Tel. 0125 78697 Fax 011 2424895

pozdr...

ortos

Ortos,

nie pomyliłe? się z Tarvisio do Rzymu:

721.5 km: 37,90 € :)

pozdrawiam

maciek

Odnośnik do komentarza

Witaj,

Ja nocowałem bardzo blisko Rzymu na campingu Tiber, cena za camp dwuosobowy bez wygód kosztował 113 euro za 4 dni, bardzo ładny,czysty, polecam, wieczorami w miejscowym barze super imprezy ;) , adres:

www.campingtiber.com

można rezerwowac noclegi on-line, mozesz też dowiedziec się o inne ceny .

Gdyby? myslał o nocledu w Monachium lub okolicach to mogę co? namierzyc, mam tam rodzinkę , co? znajd? :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak bys Citto poczytal relacje z Grecji i Wloch to bys wiedzial ze cmping w Rzymie mozna miec bardzo fajny za przyzwoita cene.

Odnośnik do komentarza

dziekuje za wszystkie informacje - bed? mi bardzo przydatne i użyteczne jak tylko skończe praktyki w szpitalu !TAZ zabieram się do konkretów.

____________________________________________________________________

Witam szanowne gremium,

jutro w nocy startuje do wloch. Na poczatek mej samotnej podrozy spie w monachium a potem bede sie juz zachwycal wloszczyzna czyli genua, florencja, wenecja i rzym. Malo czasu a grafik dosc napiety wiec pewnie ulegnie zmianie w trakcie.

W tym miejscu chciałbym podziekowac wszystkim za pomocne rady i adresy.

A prezesowi obiecuję relacje po przyjeĽdzie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...