Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

Oczywiście SN się odbył. Dziękuję wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie. Jak zwykle jeździliśmy do rana. Byliśmy wszędzie, odwiedziliśmy nawet pana Prezydenta ;) 

 

IMG_20180617_004139.jpg

IMG_20180617_004220_BURST001_COVER.jpg

Odnośnik do komentarza

Niestety żaden z kolegów Klubowiczów nie wykrzesał z siebie konkretnej propozycji. Na nic kongresy, forumy, komunikatory...

Chowam skuter do garażu.

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ani jedna odpowiedź nie padła na sugestię dotyczącą dzisiejszego SN w wątku lipcowym, ani jedna. No trudno, bywa.

Oficjalnie - jutro planuję pojeździć wieczorkiem. Zatem o 22:00 podjadę pod 3 Orły w ramach SN. Natomiast nieoficjalnie - pojeżdżę sobie już od 20:00, albo nawet 19:00, zobaczę, bo muszę zmienić szybę - z turystyczną Givi cholery można dostać w te upały.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

nie wiem o co chodzi?

15 minut temu, KriSSo napisał:

Ani jedna odpowiedź nie padła na sugestię dotyczącą dzisiejszego SN w wątku lipcowym, ani jedna. No trudno, bywa.

Oficjalnie - jutro planuję pojeździć wieczorkiem. Zatem o 22:00 podjadę pod 3 Orły w ramach SN. Natomiast nieoficjalnie - pojeżdżę sobie już od 20:00, albo nawet 19:00, zobaczę, bo muszę zmienić szybę - z turystyczną Givi cholery można dostać w te upały.

 
cytuję:
 
 
 
 
6 godzin temu, KriSSo napisał:

Było, minęło. Pytanie co dziś? Może jakiś Szczecin nocą, będzie już przyjemniej - chłodniej. Idą ostre upały, Trza będzie uruchomić wieczorne/nocne polatanki

Ja -       zadzwoń jak coś ustalicie, mam wyłączony komputer

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1 godzinę temu, bilety napisał:

Ja -       zadzwoń jak coś ustalicie, mam wyłączony komputer

Odczytałem dopiero po 22:00, będąc już w domu, a do 20:00 nikt się nie odezwał. Nie szkodzi. Dziś wieczorem możemy polatać. Będę o 22:00 pod 3 Orłami.

Odnośnik do komentarza

Niestety w tych warunkach oświetleniowych aparaty w telefonach nie dają rady. Nawet Odra wygląda jakoś inaczej...

odra.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak wchodzę w temat, a tu wiadomości TVP1... Pierwszy człowiek na Marsie... 

 

odra.jpg.764413d70663904791fa4fbcf4a7fec3.jpg

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

Pierwszy człowiek na Marsie... 

hi hi hi.

 

8 godzin temu, Rzelu napisał:

Nawet Odra wygląda jakoś inaczej...

No fakt susza jak diabli, a Kowal twardy jak diamęt he he

Odnośnik do komentarza

No to tak, mówię co następuje:

jutro, czyli w piątek 27 lipca spotykamy się o godz. 21 na parkingu przy Orłach i robimy SNa. O godz. 21.30 zaczyna się zaćmienie księżyca i potrwa godzinę i 43 minuty, a gdzie będzie najlepiej widoczne w Polsce? Nie wiecie? W Szczecinie na Wałach! Żeby nie być gołosłownym oto artykuł:

 

https://tech.wp.pl/zobacz-gdzie-mozna-obserwowac-krwawy-ksiezyc-atrakcje-beda-w-wielu-miejscach-polski-6277509889546369a

 

Pojedziemy na te Wały i miło spędzimy czas, a co dokładnie, to się okaże, pewnie znając życie będzie jakaś konsumpcja, może będzie na czym oko zawiesić, może potańczymy, zobaczymy ;)

Obecność oczywiście obowiązkowa!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...