Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grill nad jeziorem Niegocin


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam Was wszystkich.

Dzisiaj przyjeżdżamy w Wasze piękne okolice. A dokładnie to tu: http://borowo.prv.pl/

Poza 4oo oczywiście będę na 2oo. :)

Może będą chętni na jakieś zbiorowe zwiedzanie okolicy na !scooter zakończone grillem nad jeziorem?

Albo na samego grilla nad jeziorem !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Noo to miło Nam przywitać gości .Tylko do kiedy Macie zamiar być ? bo My (Boochos , Jaro , Roman , Wrzonio i Ewik oraz mła ) wyjeżdżamy na turne do Litwy , Łotwy i Estoni - po 18.07 nie ma sprawy z chęcią kaszankę z grilla bym zjadł - A jescze w takim towarzystwie !

Życzę miłego odpoczynku na Mazurach !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jesteśmy do 3 sierpnia. Po takim turnee to tym bardziej należy się spotkać i podzielić wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No u mnie macie jak w Banku (Stefczyka ) Pojawię się- ale czy na pewno?

Sorki za żart- oczywiście że skorzystam z okazji !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To zapraszamy wszystkich chętnych serdecznie. Będzie gorące jedzenie i zimne picie. :-) :-)

Odnośnik do komentarza

Ja mogę zajechać w sobotę 27 lipca na wieczór, koło godz 17 kończę jednodniowe kajaki na Narwi pod Nowogrodem. W niedzielę 28 moglibyśmy zaliczyć paradę na Country w Mrągowie. Byłyby 2 pieczenie na 1 ogniu jak to się mówi, dla mnie to w ogóle aktywny weekend by wyszedł...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też wstępnie wybieramy się na paradę do Mrągowa. Jak by termin innym pasował to sobota to niezły pomysł.w razie potrzeby i nocleg by się znalazł. :-) a im więcej osób tym będzie weselej. ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miejsca na pewno nie zabraknie. I to nie tylko na jeden namiot.:-) trasa fajna. Przy okazji w Mikołajkach można zjeść dobre lody i kawę mrożona. I oczywiście nacieszyć oczy pięknym krajobrazem.

Odnośnik do komentarza

Mam już zarezerwowaną przyczepę holenderską na tym campingu, będziemy w 5 osób i 4 maszyny. Będę w sobotę koło 11 bo kajaki nie wypaliły i lecę od razu do Giżycka. Ktoś tam się jeszcze wybiera z forum Klubu Chińskich Motocykli pod namioty, także będzie gwarno...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakby co to tutaj też są kajaki i rowery wodne. A ja mam żaglówkę.:-) tak więc dla chętnych atrakcji nie zabraknie. Wiem też ze kilka osób z miejscowych użytkowników 2oo będzie. A im więcej nas tym lepiej. Będzie weselej. :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy jest możliwość zaatwienia noclegu z soboty na niedzielę dla czterech osób ? Namiot odpada

Czaro zarezerwowal nam pokój (kolega odpuścil), tak więc spotykamy się w sobotę ok 13-14.

Odnośnik do komentarza

My z swej strony bardzo dziękujemy za miłe spotkanie. Szkoda że nie mogliśmy zostać z wami dłużej. Mamy nadzieję że niedługo znów będzie okazja by się spotkać i lepiej się poznać. Szczególne podziękowania Czarkowi za to że robi zakupy w lidlu. HI HI HI

Nasz link na fs https://www.facebook.com/eryk.xyaskdnjw

Z ukłonami Kasia i Eryk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkoda że nie mogliście zostać dłużej.Ale mam nadzieję że następnym razem będziemy mogli się spotkać na dłuższą pogawędkę.

Odnośnik do komentarza

Noo wkońcu doczekałem się atywacji konta na forum

My niestety mialiśmy nie miłe przygody. Jakieś 15 km od domu poluzowała się jedna sakwa i Sylwia pozbyła się stroju kąpielowego i jednej koszulki. Był też dezodorant tak gorący że nie można go było złapać w ręke, dobrze że nie wybuchł.

Jeszcze raz wielkie dzięki za spotkanie i oby takich było więcej :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję Sławkowi za zorganizowanie miłego spotkania :):wink32: i wszystkim obecnym nad Niegocinem, to miejsce jest urokliwe :) warto tam wracać :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuje i ja za miłe przyjęcie oraz ze mogłem poznać nowych sympatycznych ludzi,dziękuję tez, za pysznego grilla:)

Jedyny minus to ten upał no ale mamy wakacje,a wody w jeziorach mnóstwo.

Odnośnik do komentarza

Koledzy wybieram się w sobotę do Giżycka na airshow ktoś ma ochotę . Wylatuję rano z Augustowa przez Ełk i Orzysz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...