Skocz do zawartości
Forum Burgmania

3 sierpnia V Przygraniczne Spotkanie Motocyklistów


sylaD-Team

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Już teraz mam przyjemność zaprosic wszystkich miłośników jednośladów i dobrej zabawy do udziału w V Przygranicznym Spotkaniu Motocyklistów w Skrbeńsku ( jak co roku przy Cafe Barze Relaks)

Impreza odbędzie się 3 sierpnia !!!

Już teraz zarezerwujcie sobie termin smile.png Na wszystkich czeka mnóstwo atrkacji i jeszcze więcej wrażeń smile.png

WIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE !!!

Zapraszam w organizatorów:

*Pan Gerard Jergas - Cafe Bar Relaks w Skrbeńsku

*Sklep Motocyklowy Damir-Team S.C Autoryzowany Serwis Kawasaki z Wodzisławia Śl.

( pierszy raz najprowdopodobniej nie będzie mi dane uczestniczyć osobiście ale za to już z małym Motocyklistą , będę z Wami duchem wink.png )

Odnośnik do komentarza

Ja pierwszy bo na zaproszenie ładnie odpisać . Mam wolne i wysłałem zaproszenie grupie Dolnośląskiej , w zamian koledzy wysłali kapitalną rozpiskę trasy , nie wiem jak to Smarciu robi ale to chodząca kopalnia wiedzy poparta dokładnymi wyliczeniami poparte zdjęciami dla laików takich jak ja . Więc ja jadę i miło by było większa ekipą ruszyć .

Odnośnik do komentarza

Chips dzięki za dobre słowo :)

czekamy na więcej informacji o samym wydarzeniu.

Przydałaby sie rozpiska czasowa, kiedy start, co po kolei leci, bo to warunkuje nasz plan dojazdu na miejsce.

Podobno w zeszłym roku było słabe oznaczenie i się ludziki bez gps gubiły, a po paradzie się większość rozjechała.

Jadąc z daleka potrzebowalibyśmy namiarów na ewentualne noclegi na miejscu (ważne, żeby dało się schować bezpiecznie nasze maszyny).

Jak będziemy sami, to wystarczy pole namiotowe, jak z lepszymi połówkami to już pokoje z łazienkami.

Poszerzony pomysł jest taki, że mozna w piatek (lub nawet w czwartek wieczorem) przylecieć sobie po A4 do Wro, (imprezka/nocleg) we własnym zakresie pozwiedzać i później ok. 15tej w piątek wystartować z Wro. Przejechać piękną trasę przez Czechy, nocleg po drodze i w sobotę dotrzeć do Skrbenska na spotkanie. Jest jeszcze opcja, żeby w drodze powrotnej na Dolny Śłąsk zahaczyć o Górę Św. Anny, gdzie dokładnie 4.08 zjeżdża się masa motocyklistów ;) Jak ktoś kocha turystyczne wypady i ma weekend wolny to może warto sie ruszyć z domu na intensywny 3-dniowy relax :)

Więcej info tu: http://www.forum.burgmania.net/forum/18-dolnoslaskie/

PS. jedziemy w ten piątek na zlot do Łagowa Lubuskiego, jakby się kto wybierał przez Wro to zapraszam do kontaktu, złączymy ekipę. Dwa maxi startują przed południem i jeden ok.15tej. Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza

Tylko pozazdrościć piątkowego wyjazdu , pomysł przyjazdu rano do Wrocławia podoba mi się i na pewno skontaktuje się z tobą o której godzinie będę . Pojadę na Wrocław A4 i prosiłbym o dobrego pilota na końcu bramek albo jakiś punkt docelowy do spotkania aby nie błądzić po Wrocławiu. Mamy dwa kontakty komputer i telefon , im bliżej to będę się przypominać . Ja w czwartek będę w Chudowie i zapytam się czy ktoś się wybiera a jak nie to ja śmigam jak samotny wilk .

Odnośnik do komentarza

Przednio! A jak będziesz w ten czwartek w Chudowie to proszę przekaż również zaproszenie na zlot do Łagowa Lubuskiego (12-14.07.2013), może ktoś rzutem na taśmę się zdecyduje dołaczyć do nas w (najbliższy) piątek :Jumpy: Możesz przekazać nr. tel do mnie i jak coś to będziemy się zdzwaniać i łapać po drodze. Trasa jest wrzucona na dolnośląskim. Dzięki!

Odnośnik do komentarza

Chips na 100% ja i Kristof jedziemy-z resztą jak co roku Syla może liczyć na naszą obecność..

więc jak coś to się jeszcze zgadamy i możemy śmigać razem, może ktoś jeszcze się zdecyduje

Pozdrawiam Ania :shock:

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

Dziś byli mnie i maleństwo odwiedzić Państwo Jergas - Właściciele Cafe Baru Relaks ze Skrbeńska i Organizatorzy i sprawa wygląda następująco . Jeżeli chodzi o namioty nie ma problemu miejsca jest aż nadto . Jeżeli chodzi o bazę hotelową to najbliżej w Czechach i tutaj myślę najlepiej kontaktować się telefonicznie z Panem Gerardem Jergas on na pewno poinformuje co i jak .

namiary:

Cafe Bar Relaks Gerard Jergas

Ul.Piotrowicka 23, Skrbeńsko Gmina Godów

Telefon: 324727295

Dodam jeszcze że gościem imprezy będzie Janusz Świtaj

Poniżej link do plakatu :)

https://fbcdn-sphoto...485158516_n.jpg

970622_569204043126848_1457590848_n.jpg

Ja niestety w tym roku będę z Wami mentalnie , w domu maleństwo mnie bardzo potrzebuje . Bawcie się dobrze i korzystajcie ze wszystkich atrakcji ... a w tym roku będzie się działo !!!!

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja wybieram się na zlot.

Jeżeli ktoś jest chętny na wspólny dojazd to jak rok temu proponuję spotkanie na MD w Wodzisławiu a dalej już grupą.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Już od tygodnia w czeskiej telewizji lokalnej jest mowa o imprezie w Skrbeńsku , parada jak wspomniałam będzie wiodła przez CZechy . Na granicy będzie czekać tamtejsza policja by eskortować paradę na rynek w Karvinie gdzie będzie chwilowy postój , powitanie ze strony Czeskich kolegów , lokalna tv , zdjęcia itd. po czym pojeedziecie kontynuować zabawę w Skbeńsku.Koledzy z klubu Star Riders z CZech na pewno zadbają by wszystko było w najlepszym porządku.

Jako że nie będę miała tej przyjemności by być dziś z Wami osobiście (będzie mój mąż Łukasz przez jakiś czaas na miejscu) i współprowadzić imprezę , mam do Was ogromną prośbę - jak co roku: Zachowajcie wszelkie zasady bezpieczeństwa i ostrożnośći .

Po paradzie czeka na WAs mnóstwo atrakcji , konkursy z mega nagrodami !!! koncerty i mnóstwo dobrego humoru !!!

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanej zabawy !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...