Skocz do zawartości
Forum Burgmania

basen


robert1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Panie i Panowie jako że mam w niedalekiej przyszłości zamiar zajechać z plecaczkiem w Wasze strony mam pytanie czy warto jechać do Uniejowa (baseny). Wiem że warto bo: nowe miejsce/baseny/droga itp :blush: ale summa summarum czy ma ktoś jakieś odniesienie do podobnych basenów : Szaflary, Bukowina Tatrzańska itp. chcemy poprostu przejechać się dobrze spędzić czas ( odpocząć) i wracać do domu.... no chyba że ktoś będzie miał ochotę na spotkanie :drool: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zależy co się komu podoba, ja byłem i stwierdzam, że warto, raz czy dwa, ale warto, miłe miasto do zobaczenia, po drugiej stronie mostu karczma z dobrym jedzeniem prosto z pieca z dawnych czasów, można napić się swojskiej wódki (tzw. kur*ica), wypić świeżo wyciskanego soku itp. ponadto chyba w ten weekend obok basenów na zamku jest pokaz rycerski, dla osób, które tutaj nie mieszkają to polecam Uniejów na wypoczynek bo naprawdę warto, a jeżeli chodzi o spotkanie to myślę, że ktoś z łódzkiej grupy chętnie się spotka (ja na pewno) :partytime:

Odnośnik do komentarza

Może do Tatralandi na Słowacji

chyba że już byłeś

Byliśmy :( i teraz mamy problem, bo Tatralandia zdecydowanie podniosła poprzeczkę, aż chce się tam wrócić :fireman2:

Volvo dziękujemy za opinie o to nam chodziło właśnie, jeśli będziemy jechać, to damy znać, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...