Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Beskid Niski


Pogięty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie !

Poszukuję towarzystwa na wypad w Beskid Niski ( Krempna i okolice ).

Czas trwania eskapady 3-4 dni.

Termin wyjazdu - im szybciej tym lepiej.

Wyjazd z Bielska-Białej lub okolicy.

Serdecznie zapraszam !

Odnośnik do komentarza

Termin jest ok. Proszę, napisz czy będziesz w Chudowie w najbliższy lub następny czwartek. Jeśli tak to też się zjawię i pogadamy.

Odnośnik do komentarza

Jestem już w domu , 853 km za nami . Pomimo wyjazdowej pogody i temperatury spadającej do 12 stopni na trasie Wadowice- Gorlice humor dopisywał a fakt że prowadzący ma mapy w głowie i wiedze gdzie stanąć na małe co nie co to duży plus . Zdjęć mam około 400 i kolega tu prośba jak chce może ja wkleić , bo żadne pisanie nie odda tych widoków ani tego co widzieliśmy . Pisanie może zanudzić , sam wole oglądać zdjęcia . Nw.Żmigród, tu pogoda była normalna i zaczęliśmy od fajnej formy skalnej w rezerwacie za 4 zł .Dla mnie ta część Polski była nie znana , drogi te co mają asfalt są lepsze niż nasze , czasami trzeba jechać kamieniami aby zaliczyć przepiękne krajobrazy , wymieszane z zielenią i spokojem . Wiedza kolegi jest bardzo duża i kilometrów pokonanych samochodami bardzo duża , wie jak jechać , gdzie zjeść i co jest godne obejrzenia . Już w sierpniu planujemy trochę krótsze wypady . Zabytkowe cerkwie , pomniki przyrody , stare przedwojenne groby wojenne i ta przepiękna zieleń to na zdjęciach , kolego jak potrafisz to wklej . Moje umiejętności dojścia co i jak za długo może trwać , jest co podziwiać . Fajnie się jechało , prędkość podróżna fajna , przerwy na kawusie i małe co nie co też wliczone w jazdę mi pasują . W sierpniu też zaplanujemy wycieczki . Pogoda na miejscu kapitalna , serpentyny górskie to się lubi i frajda z jazdy niemała . Pozdrawiam i do następnej wycieczki Sławek - Chips

Odnośnik do komentarza

No ładnie nawiniętych km,a jak planujecie w sierpniu to może na małe smiganie po terenie bardziej górzystym na Zakopane przes Suchą Beskidzką i z powrotem przez Słowacje,i tu prośba do Artur BB lub kogoś kto jechał tymi trasami o dokładne zapodanie.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza

Witam ! Co do wycieczki do Czech - wyjazd 06.08.2013 o godzinie 8.00 z parkingu Castorama w Bielsku - Białej. Miejsca docelowe - Stramberk i Radhost. Warto wziąść 300 - 400 koron. Powrót wieczorem. Serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy dobrze widzę datę ? To 06.08.2013 ? Toż to wtorek . Myślę że większość ludzi niestety wtedy ciężko zap...ala.

Ale życzę udanego wypadu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chyba kolego nie przerzucił karty kalendarza na sierpień i jest jeszcze w lipcowych planach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...