Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piaggio X9 250ccm


Kubo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam,

jak wiecie szukam dal siebie skuterka. Pocz?tkowo szukałem wyższych pojemnosci i zreszt? nadal takich szukam.

Lecz gdy przegl?dałem ogłoszenia znalazłem Piaggio X9 250ccm rocznik 2002, przebieg 6800km, stan IDEAŁ, kolor fiolet-metalik w cenie około 11500zł+opłaty(?ci?gany z niemiec). Co o nim myslicie??

Uważam, ze NAPEWNO jest to lepszy zakup od Burgmana250, bo mam młodszy skuter,nowsz? jednostkę napędow? i w sumie fajny skuter.

Ale co o Nim my?licie?? Czy 250ccm Piaggio Mi spasuje?? Czy w 1 osobę starczy na wyjazd dalszy??

Jakie s? Jej osi?gi?? Max prędkosc i prędkosc ?rednia która Jej nie meczy na trasie??

napiszcie co wogóle o Niej my?licie i czy uważacie ze jest lepiej takie Piaggio kupic, czy dołozyć ze 2-3ty? i kupić Burgiego 400 ale za to starszy rocznik, mozliwe ze wadliwy i wogóle??

Co o tym myslicie? bo jednak 2002 rocznik to jednak 2 latek więc DUŻY +.

Czekam na odp i pozdrawiam, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza

Hej

Szaary pogoń proszę z łaski swojej Andrzeja vel- PIGO do napisania opini na necie dot. X9 :)

Swoj? drog? trzeba było być w Bożkowie i w Chmielnie Kubu?. Niewykluczone, że nawet mógłby? się przejechać NOWIU|Kˇ X9-tka :):);)

Dodam, że Ewa po przejażdzce X9 jako plecaczek, zaczęła wygodę podróżowania skuterami przyrównywać wła?nie do w/w. i na razie wygodniejszego nie znalazła. :)

(co my?l?c o mojej Ypce i sobie ?rednio mnie cieszy).

Skuter generalnie jest wysoki i czuć jego masę przy manewrach na małych prędko?ciach. Jest raczej twardy. Zegary i wygl?d (prezencja) powalaj? estetyk?, czego tam nie ma!!! Minusem jest "mułowato?ć" silnika - choć wracaj?c z Chmielna stylem 0-1, Andrzej na trasie "zgubić" się nie dał :P. Spalanie porównywalne do innych 250 maxi.

i tyle...

Pamiętać należy, że to włoch a każdy włoch jest od czasu do czasu kapry?ny :)

(jak to mawia Andrzej "A to mu sie pewnie makaron wkręcił Al'dente")

Odnośnik do komentarza
Gość JĘDREK-PIGO

Cze?ć Kuba, tu Jędrek zwany Pigo wła?ciciel Piaggio X9 250 EVO 2004 ,z tego co wiem , to 250 jest prdukowana od tego roku , 2002 może to być co najwyżej 180 , w zasadzie wszystko napisał Ermi , i niewiele moge tu dodać , także jak by? mógł dołożyć trochę kasy , to radził bym ci kupić japońca ,ma lepsze przyspieszenie , co ułatwia wyprzedzanie, no i oczywi?cie jest lepiej wykończony jeżeli, uda mi się załatwić nocleg , to będziesz mógl zobaczyć skuter w Firleju ,pozdrawiam i do zobaczenia .

Odnośnik do komentarza

Ja miałem niestety bliższy kontakt tylko z X9, ale jako? ten skuter nie zrobił na mnie większego wrażenia...co do jego silników nie wiem...faktem przemawiaj?cym nawet za burgim 250(a nie 400) to to że to jedna z najmocniejszych 250 i to że jest zbudowany typowo po japońsku czyli na długo?ć a nie wzwyż jak X9...

...And pozdro for All...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki BARDZO chłopaki za odpowiedzi. Po przreczytaniu Waszych odpowiedzi jak i skonsultowaniu tego w dniu wczorajszym na czacie odeszła mi ochota na ten skuter.

Je?li osi?gi maj? być takie jak mówicie(a jednak osi?gi s? ważne) to podziękuję Panu X9 250 :P .

Tym bardziej ze nie chcę DUŻO słabszego skutera od Virago, bo jednak człowiek się przyzwyczaja i nie pisane Mu jest przechodzić mocowo niżej :) .

Jest takze już inna sztuka na oku,wtajemniczeni wiedz? oco chodzi.

Je?li tylko uda się z wła?cicielem nawiazać kontakt, to powiem Wam, ze Ów skuter będzie mój.

Chciałem jeszcze dodać, ze macie rację, iż liczniki X9 s? PIĘKNE, ale skutera nie kupuje się ze względu na wygl?d liczników, a ze względu na silnik,wygodę,popularno?ć i awaryjno?c, a TU napewno wygrywaj? Burgmanki :)

Jak tylko będę co? wiedział to piszę niezwłocznie...

Pozdrowionko i NA PEWNO do zobaczenia w Firleju... Kuba ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...