Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LATO 2013


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne podlaskie Grono burgmaniaków,

Nie dawno stałem się posiadaczem Maxi więc wypadało by się przywitać lokalnie. :)

Srebrna Aprilia Atlantic 500 z akcesoryjną szybą Givi.

Do zobaczenia na drodze!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    13

  • selmen

    8

  • CZARO

    7

  • boochos

    6

Top użytkownicy w tym temacie

....skąd ściągnięty i który rok ??jak możesz to cena i przebieg :) cena na gotowo bo totalnie nie znam się na rejestrowaniu po raz pierwszy?

Michu2012 odpowiesz?? :)

Odnośnik do komentarza

adamie_us i inni zapraszam na przejażdżkę do mnie na ranczo w sobotę 17.08. Domanowo pod Brańskiem. Możemy wyjechac z Białego rano, zrobić traskę do mnie przez Doktorce, u mnie ognicho lub grill. Jak ktoś chce przenocowac to trzeba zabrać namiot bo chata stara i miejsca w niej mało. Na namioty miejsca dużo, posesja jest ogromna. Ew. to samo można rozpocząć w piątek wieczór jakby chętni na nocleg byli a traska po okolicy w sobotę.

zapraszam

Odnośnik do komentarza

2004, z Francji, 34000, koszt rej. i bad. techn. to ok. 300 zł.

chlopie,34000,to trochę przeplaciles za ten rocznik ;-) ,

adamie_us i inni zapraszam na przejażdżkę do mnie na ranczo w sobotę 17.08. Domanowo pod Brańskiem. Możemy wyjechac z Białego rano, zrobić traskę do mnie przez Doktorce, u mnie ognicho lub grill. Jak ktoś chce przenocowac to trzeba zabrać namiot bo chata stara i miejsca w niej mało. Na namioty miejsca dużo, posesja jest ogromna. Ew. to samo można rozpocząć w piątek wieczór jakby chętni na nocleg byli a traska po okolicy w sobotę.

zapraszam

ja chętnie przejechalbym się gdzies,ale ten termin nie pasuje mi,dlugi weekend jest juz zaplanowany,może innym razem.
Odnośnik do komentarza

selmen - ja 16-go będę już w Bułgarii więc u mnie odpada ,a szkoda bo taki wyjazd byłby super w naszej okolicy z noclegiem rzecz jasna i piwkowaniem ....szkoda . Michu2012 to małe koszty rejestracji myślałem że jak w samochodach ponad tysiąc a tu prosze jaka niespodzianka,

Odnośnik do komentarza

chlopie,34000,to trochę przeplaciles za ten rocznik ;-) ,

czyżby?... w końcu wszystko zależy od stanu..... :)

ja chętnie przejechalbym się gdzies,ale ten termin nie pasuje mi,dlugi weekend jest juz zaplanowany,może innym razem.

u mnie też już zaplanowany.....

Ciemno sie robi na podlasiu,czarne burki przybywają... Jak zadzwoniles do mnie z tym ,ze nie mozesz odpalic kluczykiem,to myslalem,ze pijany jesteś,bo nie wiedziałem o co Ci chodzi,skoro pali sie przyciskiem. Ps. Jakąś dziwną osłonę tlumika masz,chyba nie oryginał... Wujek jarek ma w piwnicy oryginalną,może chcesz ?

to jest najnowszy model osłony - aerodynamiczny, dzięki temu ma podobno 250 KM.... !V ! a nie sorki nie doczytałem... to chodziło o 250 kg. :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne za zaproszenie, bardzo chętnie poznałbym Was osobiście i zasięgnął wiedzy i Waszego doświadczenia.

Jak tylko będę mógł to równie chętnie zrobiłbym traskę w okolice Brańska ;)

Na forum samochodowym którego członkiem jestem od dłuższego czasu mamy zorganizowane cykliczne spotkania w zwykle stałym miejscu. Czy bylibyście chętni aby taką tradycję przenieść na naszą społeczność?

Odnośnik do komentarza

termin możemy przenieść, nie ma sprawy, ale u mnie do końca sierpnia juz wszystko zajęte. mam potem dwa zloty w jeszcze w sierpniu w planie. ten jeden sierpniowy termin był wolny. zapraszam na wrzesien, może w jaki cieplutki weekend zrobimy u mnie spocik. jestem na tak, jakby co. 13-15 odpada bo mam zakończenie sezonu w KCM, na pozostałe terminy jestem otwarty. teren mam przygotowany, miejsca nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza

będę wiedział kogo wypatrywać na mieście :) bo skuter niejakiego Jaro4setki już jakoś jest mi znajomy ;) , Michu2012 bo osłonie będę musiał rozpoznawać bo znaków szczególnych nie widzę z tej fotki

Odnośnik do komentarza

W takim razie umawiamy się na wrzesień na spocik u mnie na ranczo może 7-8 września wypali. Domanowo koło Brańska. Zobaczymy jak z pogodą.

Odnośnik do komentarza

Witam panów no to moze w końcu polatamy. Na początku wrzesnia jadę z bratem (brat na jakimś wielkim niklu ) do Pangi na Litwie może ktoś chętny. Wyjazd jeszcze nie dokońca zaplanoway ale z tego co mi wiadomo dwu dniowy.

Odnośnik do komentarza

To jak jest ktos chętny na spocik u mnie w ten weekend? pogoda raczej dopisze. wyjeżdzam z Białego w sobotę rano. powiedzmy o 10.00. ze stacji Orlen na Kawaleryjskiej. Traska: http://goo.gl/maps/qZCcr

Możemy potem zrobic przejazd do Brańska na obiad tutaj: http://www.gosciniecbranski.pl/

dobre żarcie i tanio. Ew. można wyjechać później i zrobić u mnie ognisko.

Odnośnik do komentarza

Ja jutro tez sie pisze na wycieczke,Napiszcie o której jutro spotykamy sie i gdzie,ta stacja na kawaleryjskiej jest rozkopana,i nie wiem,czy mozna tam z kazdej strony wjechac...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...