Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co kupić ?


Gość Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Artix:

Co do rejstracji na 50'... Nasze polskie kochane prawo jest tak skonstuowane że rejstracja R1 na motorower nie jest problemem - i w całej "procedurze" jeste? w 100% kryty - a kryj? cię dokumenty które zostaj? legalnie wystawione przez polskich urzędników :) Niestety polskie prawo ma duże luki. :)

Co do kontroli "niebieskich"- zakładaj?c że masz 125 zarejstrowane na 50... jeżeli nie złapi? cię na radar to nie maj? podstaw do zabrania dowodu a tym bardziej pojazdu. Na "widzi mi się" policjanta dowodu zabrać nie może. Jeżeli złapi? cię gdy ?migasz 100km/h to jeste? traktowany jakby? 50 odblokował- więc dowód jest zabierany, dostajesz kwitek, i po jakim? czasie zgłaszasz się na badanie na "rolki"- jeżeli nie chcesz mieć problemu wystarczy kupić blokade na modół za 50PLN i masz badanie z głowy bo silnika rozebrać nie mog? :)

Większo?ć policjantów nawet jak cię złapie to i tak tylko pouczy bo takie s? polskie realia, że raczej nie chce się mu wypełniać dziesi?tków papierków w sprawie, która do końca nie jest przes?dzona :)

Teoretycznie w Polsce każdy wła?ciciel Simsona popełnia przestępstwo, po poczciwe simle nigdy blokad nie widziały a na motorower zarejstrowane pomimo że ?migaj? 80km/h.

W ?wietle prawa ten kto odblokowuje Wilge czy Baotiana i ten który jeĽdzi R1 zarejstrowan? na 50 popełnia to samo przestępstwo

Wiem że to co napisałem budzi pewien niesmak, ale moim zdaniem w polsce robione s? ogromne przekręty za które nikt nie odpowiada- taki już jet ten system :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...