Skocz do zawartości
Forum Burgmania

RWBN czyli Rolling Warsaw by Night 


Samdrive

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Panowie za pierwsze w tym roku spotkanie RWBN. ..po pogaduszkach zrobiliśmy jeszcze 90 km z Robertem CBR, nawet widzieliśmy sarenke ☺

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jerry_R

    275

  • Trenex

    144

  • Raven

    101

  • Sysgone

    96

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki, mnie wyszlo ~ 70km. Pogoda idealna.

Troche nas bylo, moj sasiad rowniez dotarl (tym razem nie na GTR 1400, ale na Ninja :) )

Radi, TUTAJ masz demo sygnalizacji hamowania, kliknij na #11 a potem na "BRAKE". Do kupienia TU.

Ech Emzecik, piechota moglbys podejsc ;)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam chłopaki, że Was wczoraj wystawiłem do wiatru, ale jak Pani żona w ostatnim momencie zaprosiła mnie na piwo (co jej się nigdy nie zdarzyło), to wolałem nie ryzykować i nie odmawiać :-)

Na pocieszenie powiem tylko, że udało mi się dzisiaj zarejestrować sprzęt i mogę zacząć z Wami śmigać.

Odnośnik do komentarza

Jak ktos ma ochote na spontan, bede dzis latal - mozna mnie lapac, najwyzej oddzwonie: sze zer dwa, dwa czte osie, osi osi pie.

Odnośnik do komentarza

[Przed wieczorem]: Dzieki Virus za ostatnie spotkanie. Jak ktos cos dzis - dzwonic.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

[Po polnocy]: Dzieki Kenio i Virus ;)Petelka ladna dzis byla

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pamiętaj, że to "R"WBN, a dodatkowo po zmianie przepisów trzeba tak jeździć, żeby prawko na dłużej starczyło ;-)

No właśnie, czyli prawko na dłużej wystarczy i paliwka mniej ubędzie, klocki dłużej "pożyją" :). Same plusy :clapping:

Odnośnik do komentarza

Dzieki Sysgone za mobilizacje ;) W sumie 4 maszyny sie zjechaly: 500, 530, 650, 750 :)

Przepraszam, za na poczatku to byl w zasadzie typowy (R) WBN, jakos tak mi sie prowadzilo, potem bylo juz spokojniej.

Do nastepnego !!

Odnośnik do komentarza

Uff, wreszcie koledzy admini zaklepali mi aktywacje konta I mogę coś skrobnąć.

Dzięki za nocną polatankę ;-) W dodatku dobrze poprowadzoną ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja najpierw na Postepu, stamtad z Ravenem pod C66, potem ORLEN na Obozowej, pod Zachodnim, Wawelska, Walem wzdloz Wisly przez Otwock, Gora Kalwaria, Slomczyn, Konstancin Jeziorna, Piaseczno, C66.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...