Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2013


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Widzę, że po Zlocie wszyscy odpoczywamy ale już myslę, że powinniśmy gdzieś razem się spotkać wymienić się wrazeniami i wspomnieniami ze Zlotu oraz połączyć to ze wspólną jakąś przejażdżką po Warmińsko Mazurskim i po Podlaskiej krainie. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jarek zaproponował wyjazd do Rynu do zamku - tylko kiedy? zostały dwa wekendy w tym czerwcu !Chyba że pierwszy wekend lipca ?, bo potem ostre przygotowania do wyjazdu do Krajów Nadbałtyckich .

Aaa zapomniałem !! w tą sobotę idę na Jana i Danuty - to pewnie skuter bedzie ale w piosence , a następny tydzień to u kumpla pożegnanie do rezerwy po 27 latach . To mi zostaje tylko pierwszy tydzień lipca .

Odnośnik do komentarza

Myślę raczej o nacieszeniu oka pięknymi okolicznościami przyrody i to z siodła raczej. Trzeba wziąć pod uwagę jeszcze konieczność powrotu do domu tego dnia... Na pewno jakiś postój na papu, parę na fotki, jakie zakupy po ichnej stronie trzeba zrobić (salami i malinówka np.). Chyba że zna ktoś coś ciekawego na tej trasie do obejrzenia to czemu nie- można się pod jakieś zwiedzanie krótkie przygotować. No i kwestia wtedy ustalenia czy zjeżdżamy się w niedzielę i od razu jedziemy, czy w sobotę i po noclegu. Pewnie ze znalezieniem spania na spontanie nie powinno być problemu bo to jeszcze nie środek sezonu ale można i wcześniej coś obcykać. Można też i w piątek zjechać i wtedy trasa w sobotę. W niedzielę rozjazd z Gib na spokojnie. Osobiście przedyskutuję to jeszcze z małżonką ale skłaniałbym się raczej na to 3 rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

mysle,ze na jeden dzien to troche za bogato w kilometry,u mnie to tylko niedziela wchodzi w gre,wiec moze odpuscimy litwe ( litwe bedziemy mieli od 14 lipca :) ) ,pokrecmy sie gdzies po mazurach... albo okolice stańczyk... (to chyba te same kilometry co z litwą :) ) , tylko czy są chętni,bo jak na razie tylko Krzysiek sie odezwał...

Odnośnik do komentarza

Ja tak czy siak raczej planuję się w tę traskę kopsnąć. Jak nie będzie więcej chętnych to pojadę sam w ten objazd w sobotę i przenocuję w Gibach do niedzieli. Możemy sie spotkać w Gibach w niedzielę i stamtąd gdzieś się przejechać. Albo podjadę do Was jak się spotkacie gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

hmm, widzę, że fajny dzionek się zapowiada. Ja w niedzielę rano schodzę po nocce, ale z chęcią gdzieś w jadłodajni po drodze, bym do Was podjechał ... gdzie planujecie obiadować?

BTW, Czaro 69, zapodaj foty swego nabytku. pooglądałem w necie i powiem Ci, że ta ilość cali w kołach przemawia do mnie... są jakieś inne do 50ccm na takich obręczach?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...