Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie Maxi Skuterow


Miro71

Rekomendowane odpowiedzi

dla wszystkich zainteresowanych podaje linka do 10 Jubileuszowego spotkania Maxi Skuterow w Hinterzarten ( dla niektorych moze znane z letnich skokow narciarskich) Moze ktos zainteresowany ???? Wiem ze to czas wakacji w PL ale moze ktos bedzie przejezdzal w tym czasie http://www.rfhs.de/threads/2092-GTH-Programm-und-Preis Wiecej Info moge udzielic na PW

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla mnie nie ten termin.

Toż to sam południowo-zachodni narożnik Niemiec - nad jeziorem Titisee (mapy googla ładnie pokażą).

Wpisowe 39eur. termin 12-14 lipca.

Jakiś punkt spotkania: 47°54´21.83N 08°06´15.35E

Ale to chyba nie rejestracja.

W innych tematach podają 3 kempingi w okolicy 5km od miejsca zlotu.

Campingplatz Bankenhof

Campingplatz Sandbank

Campingplatz Weiherhof

Odnośnik do komentarza

wiec w skrocie :

w cenie ( 39,-€ ) nie jest wliczony nocleg . Nocleg we wlasnym zakresie w Hotelach Pensionatach czy tez na polu namiotowym jednakze w samej miejscowosci Hinterzarten owego miejsca Campingowego brak jakblizszy to jakies 3km przy jeziorze Titisee . jak juz kolega powyzej napisal .

za to wliczone jest :

Karta Akredytowa

Upominek przywitalny

Ubezpieczenie

Jedzenie

Kawa

Ciasto

Piwo na powitanie.

co do rejestracji to czas chyba juz mina jednak jezeli ma ktos ochote przyjazdu chetnie bedziecie przyjeci

Mam prywatny kontakt z osoba organizujaca ( Erich) wiec moge telefonicznie was zameldowac.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miro, ale dopisz gdzie jest miejsce Zlotu, bo nie doczytałem a innym się może przyda..

Odnośnik do komentarza

Kuszące to twoje zaproszenie, szkoda że dopiero teraz zobaczyłem ten temat.

W najbliższy poniedziałek będę już wiedział czy uda mi się tam dotrzeć.

Miro jeśli dojadę na miejsce, to mam nadzieję że mnie tam samego nie zostawisz ( sam na sam ) z "Helmutem".

Bo rozumie że Ty wybierasz się na ten zlot.

Ps.

Ty stary przecież to twoje okolice!

Dopiero spojrzałem na mapę

Odnośnik do komentarza

toz to u mnie za miedza ..... hihiih mam tylko 7km wiec nawet tankowac nie musze tak krotki odcinek to moja Susi zapcham

Odnośnik do komentarza

Impreza impreza i po imprezie .....

w piatek wieczorem wpadlem na krotko do Hinterzarten gdzie odbywal sie co roczny zlot GTH czyli spotkanie Maxi zakreconych jako ze bylem pierwszy raz na ich spotkaniu zaraz na powitanie duze rozczarowanie :-(

Biorac nie raz udzial w zlocie Burgmania chyba jestem troche rozbestwiony 100%-wa organizacja, tlumem ludzi super atmosfera, ktorej niestety nie moglem tam zobaczyc:-( i tu wlasnie bylo moje rozczarowanie .

Ponad 100 zarejestrowanych uczestnikow porozchodzilo sie po miasteczku i nie bylo mozliwosci porozmawiania w wiekszej grupie choc ten kto chcial sie ze mna spotkac, przywitac i porozmawiac to to uczynil. Po krotkim pobycie wypiciu tradycyjnego piwka pojechalem do domu by rano w pelnej gotowosci wrocic do kolegow i kolezanek i wziasc udzial w wycieczce po Szwarzwaldzie (okolo 130km ) ktora z organizowali Organizatorzy.

Grupa 100- u osobowa byla rozdzielona na cztery grupy a odstep pomiedzy nimi byl okolo 10 min.

Po poludniu jeszcze kawka i ciacho nad jeziorem Titisee i niestety znowu musialem sie pozegnac ( obowiazki )

Rozmawiajac z niejednymi uczestnikami promowalem oczywiscie nasz Klub jak tylko moglem a czynilem to z wielka duma slyszac od nich jak SUPER jestesmy klubem.

Burgmania jest nie jednemu znana i tu ciekawostka nie z tej zlej strony jak czasami sie slyszy o Polakach ale wrecz przeciwnie JESTESMY ZACHWALANI POD NIEBIOSA o ile tak to moge opisac.Oczywiscie zachodni Uczestnicy tegorocznej Burgmani takze przylozyli sie w duzym stopniu do tego Oni juz wypytywali o termin nastepnej twierdzac ze Zlot Burgmani to u nich "ein MUß !!"

Jest troche nowych chetnych uczestnikow na przyszly rok i chyba powoli bedzie Administracja musiala sie zastanowic nad zmiana Tytulu Ogolnopolski Zlot na Miedzynarodowy :-)

Ponizej kilka fotek ....

https://picasaweb.google.com/106280804712707780702/RFHS?authkey=Gv1sRgCNH3tZ7zge2K3AE#

IMG_8728.JPG Borys dorobil sie jeszcze przyczepli

IMG_8739.JPG nowa 650 juz po wizycie u Lakiernika z nowym przydomkiem GOLDFISCH

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Miło słyszeć miłe słowa o Burgmanii ;) Miro, ostatnie zdjęcie w galerii to rozumiem "upominek przywitalny" ? :clapping:

pzdr

Odnośnik do komentarza

Miło słyszeć miłe słowa o Burgmanii ;) Miro, ostatnie zdjęcie w galerii to rozumiem "upominek przywitalny" ? :clapping:

pzdr

nawet sobie nie wyobrazasz jak mi bylo milo tego sluchac. To zaszczyt reprezentowac Klub o tak dobrej wizytowce :-)

A co do upominku to pomimo to ze oficjalnie nie bralen udzialu w zlocie tz. nie ponosilem kosztow wpisowych podarowali mi upominek za wklad pomocy organizacji w czasie objazdowki byli zachwyceni jak sobie radze w zamykaniu skrzyzowan ktorych oczywiscie nauczylem sie gdzie ?????? na Burgmani hihihi

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

nawet sobie nie wyobrazasz jak mi bylo milo tego sluchac. To zaszczyt reprezentowac Klub o tak dobrej wizytowce :-)

Miro71, vice versa i szacunek, że zrelacjonowałeś dla nas tą imprezę. :msn-cry:

:msn-cry:

IMG_8734.JPG

Do zobaczenia :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...