Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Integra czy Burgman 650


rabel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

U mnie zakup Integry, był całkowicie przypadkowy. Nawet powiedziałbym, że nie brałem w swoich planach zakupu. I co...z każdym przejechanym kilometrem uważam, że to bardzo dobry sprzęt, a skrzynią DCT jestem zachwycony. Sposób prowadzenia 17 calowe koła - idealne, spalanie na poziomie 3,8 - 4,2 -  to już mistrzostwo świata. Wiem jedno, każdy następny sprzęt będzie DCT i pod tym kątem będę szukał - może Honda X-ADV ?

Odnośnik do komentarza

Dlatego też ,ja podobnie jak kolega wybrałem Honde ze skrzynią DCT tylko ciut większą VFR 1200.

Przyjemność i wrażenia z jazdy -super, ale punkty za komfort zbiera  moja poprzednia maszyna ,czyli Burgman 650.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim co się komu podoba. 

Dwa bardzo różne skutery, które chyba trudno porównać a łatwiej chyba poróżnić. 

Według mnie: Integra ma ładny przód i okropny tył, Burgman cały jest piękny. 

Wygoda: Integra twarde siedzenie jest jeszcze twardsze i niewygodniejsze przy Burgmanie. Schowki i bagażnik pod kanapą - tutaj też nie ma co porównywać. Spalanie - no tak... tu sromotnie przegrywa Burgman, ale jeśli byśmy się głównie tym sugerowali to nikt z nas by nie jeździł skuterem tylko biegowcami. 

Wracając do kanapy - wysokość siedzenia Integry dyskwalifikuje osoby niższe.  Też myślałem o Integrze, ale jak się przysiadłem w salonie Hondy to od razu powiedziałem: dziękuję.! Aha.! No tak... Honda wycofując skuter jakim SW-T podziękowała mi... Stąd przesiadka na Suzuki. 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj z perspektywy czasu ,i testów skuterów które miałem okazję sprawdzić to wiem tylko tyle, że Honda ze skrzynia DCT jest nie do pokonania( napęd i spalanie oraz osiągi). Największe rozczarowanie to BMW C650 GT. Jeśli BMW będzie miało napęd Hondy ,to wtedy dla mnie nie ma nic lepszego. Lecz  niestety każdy sprzęt na swoje plusy i minusy ,a my musimy je zaakceptować i cieszyć się jazdą.  . Burgman z pewnością byłby lepszy w nowej odsłonie, ponieważ to co oferuje obecnie trąci myszką.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gdzieś dzwonią ale nie wiadomo w którym kościele...

Fakt: Napęd BMW, zaprojektowany przez BMW ale produkowany w fabryce Kymco na Tajwanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...