Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piknik lotniczy w Płocku


Volvo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie wycofuje ależ skąd wręcz przeciwnie napewno zrobię co w mojej mocy by dopiąć spotkanie na ostatni guzik :D Damy radę :D Ma być zarąbista impreza i nie zapomniana zabawa to najważniejsze a reszta to pikuś ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • limmp1

    21

  • ciesu

    21

  • Volvo

    18

  • braszken

    17

Top użytkownicy w tym temacie

ty w szpitalu leż a nie imprezy ci w głowie,po wczorajszej długiej i wyczerpującej jeżdzie Klimek wylądował w szpitalu z powodu przejeżdzenia i nadmiaru kilometrów helixem,czeka go długa rekonwalestencja

trzeba będzie utulić Violę

Odnośnik do komentarza

Było super fajnie elegancko , zapoznałem nowych pasjonatów maxiskuterów i spotkałem się ze starymi znajomymi. Takie spotkanka trzeba kontynuować w przyszłości ,jakieś Air Radom Show.

Kolegom z Płocka i okolic serdeczne dzięki za świetną organizatorkę ,przy takiej ilości maszyn pewnie mocno drapali się w głowę by wszystko zapiąć i udało się!!! brawo.

_DSC4098.jpg

Aha dzionek zakończyłem + 375km

Odnośnik do komentarza

No i spotkasz się z krzesłem :chair: Jakie przejeżdżenie znowu coś brałeś zmień dilera albo skróć ścieżkę :clapping: ty się ciesz że gruz wytrzymał a w szpitalu to na badania profilaktyczne co by mnie nie wnosili na krześle jak ostatnio ciebie :kicking: tak ki byłeś kozak aż przyjechali do ciebie ze strzykawą :) , tulenie Violi to se wybij z głowy :no: bo takiego brzydala to ona na pewno by nie chciała !vampire

Odnośnik do komentarza

Ja to się chyba na Michała to muszę obrazić, on normalnie ma dobrego dilera a nie chce dać namiarów, normalnie sam tak tylko dla siebie, musimy się zebrać i mu kocówę zrobić jak za czasów kolonii :kicking:

Odnośnik do komentarza

Klimek o gustach się nie dyskutuje,ty za Violę się nie wypowiadaj,Klimek to dopiero ścieszkę bierze,chłopaki na dyskusje zbędne spadamy na nasze regionalne ,nie będziemy zaśmiecać tego posta o pikniku lotniczym ,Klimek ma taką bajkę że cały czas lata

Odnośnik do komentarza

No co Wy ???

Przeciez wszyscy wiedza, ze Ciesu zawsze bierze na zeszyt :)

Bulba - jak tylko jest możliwość, to czemu nie skorzystać hehe

A swoją drogą to w drodze powrotnej w Piątku dostałem "na zeszyt" hehe

Można powiedzieć, że za Maćka, bo niewiele brakowało, aby to on był ostatni :clapping:

PS: widzę, że kolejne spotkanie w Płocku zapowiada się wyjątkowo interesująco :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...