Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAJ w W-M


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiu - typowo samcza wycieczka bez kobitek. Pudlo z wiadrem bo bylem burkiem chociaz w towarzystwie biegowcow. Taki spontan ustalony telefonicznie miedzy deszczowymi chmurami-za pozno bylo zeby informowac na forum. Jesli reflektujesz na takie krotkie wypady to nastepnym razem dam znaczek telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moplic

    11

  • jaro_4setka

    10

  • MAKI

    8

  • CZARO

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

U mnie czwartek po południu - wolne !

A więc si si polenta !

Odnośnik do komentarza

Krzysiek zaczarował pogodę i wspólnie wyskoczyliśmy do Jurka, który zawitał do domu. Pogoda i droga jak wymarzone. Warto było rozbić na szybie tysiące komarów. Parę fotek z wypadu.

CWIEjtn.jpg?1

PqqtIVi.jpg?1

eLs5Gbs.jpg?1

Jurek serdeczne podziękowania za wspólną przejażdżkę. Ma się rozumieć dziękuję również za kawkę, ciasto i niespodziankę. Krzysiek również, wielkie dzięki za wspólny wypad. Tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żałuję, że nie wiedziałem, że planujecie jakiś wypad, gdybym wiedział to bym nie jechał do Bartoszycż a spotkał się z Wami,a tak szkoda .... :clapping: , trudno .... !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

w niedzielę odpust w Studzienicach

Czy w Studzienicznej ? Jeśli masz jakąś ciekawą traskę z dobrą i niedrogą karczmą oprócz odpustu to ja na tak !

Dawaj propozycje! Jesteś ze swoich stron ! A przy okazji może byśmy się poznali ?

maki zamawiac klapkę przekazników,czy tym razem ocalała? :clapping:

ocalała ! i zabezpieczona przed utratą ! Teraz to pod kontrolą .

Odnośnik do komentarza

Jezeli to chodzi o studzieniczną kolo augustowa,to ja tez moge sie zastanowic,ale na sto procent bede wiedzial w sobotę wieczorkiem,a więc dumajcie,a mi jak tylko sie uda,to dołączę do was, ps.a moze ktos z suwałk wyrazi jeszcze chęci... ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

..........nooooo jaka szkoda że nie mogłem być z wami........

P.s. Juras widzę że KAMPERA z Suzi zrobiłeś , jeśli miał bym zrobić u siebie w Zacnej kufry to właśnie ten typ i w tym malowaniu

Pięknie , pięknie ... :clapping:

Obawiam się że byś wrócił bez nich gdybym wczoraj je zobaczył :)

Odnośnik do komentarza

No ładnie a ja dopiero dziś zaglądam tutaj a tu co? fotki. Chopyy ja bardzo dziękuję wam za odwiedziny,naprawdę ucieszyłem się z waszej wizyty,szkoda ze nie każdy miał czas,no ale żeby jeżdzić trzeba i zarabiać,a za gadżety,nie ma co dziękować oby wam do czegoś posłużyły.

Rafałku,hi to ja bym ich nie zakładał jak tak :msn-wink: heheh znasz mnie żartuję,cieszę się że udało mi się dopasować te kufry.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie w niedzielę odpust w Studzienicach może jakieś propozycje

Noo kolego ! rzucasz temat ? to czekam (y) na propozycję ! - bo trza jakieś wolne załatwić .

Działaj , działaj - bo nas Burgmania zastanie !

Odnośnik do komentarza

Jak "tam" będzie cisza, to może:

sG93lHO.jpg?1

Wiem, byliśmy. Ale coś się dzieje i jest jadło. To tylko luźna propozycja - wyklęty.

Odnośnik do komentarza

Uff, już po nerwach. Dzisiaj wróciliśmy ze szpitala, po drodze widziany Jurek_mwo na obwodnicy Mrągowa...Gdzie tak pomykałeś???

Odnośnik do komentarza

Brawo za odwagę dla całej Waszej trójki!!! Trzymajcie się i do zobaczenia wkrótce!!!

Odnośnik do komentarza

350q9ok.jpg

Krzychu i Lechu, oto zdjęcie skutera kolegi który ma zamontowane te same stelaże i kufry co ja.

a ja mam pytanie o mocowanie NAVI mam ten sam model i wielką ciekawość jak to się trzyma na przyssawce?niema wibracji szyby,na wybojach ryzyka odklejenia się??
Odnośnik do komentarza

CZARO wibracje zawsze będą,nie ma na to siły,ale co do odklejania to się nie odkleja,mam taką samą navi,i nie mam problemu z tym,wibracje są ale nie wielkie,co raczej nie przeszkadza w odczytaniu drogi.

Odnośnik do komentarza

mam zamontowane na ramieniu lustra i jest trochę za nisko ,sprawdzę w takim razie montaż na szybie,nierobiłem tego w obawie o odpadnięcie.

Odnośnik do komentarza

mam zamontowane na ramieniu lustra i jest trochę za nisko ,sprawdzę w takim razie montaż na szybie,nierobiłem tego w obawie o odpadnięcie.

spróbuj na kropelke,powinno trzymac :-)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

lepiej do sprawdzenia przyczepnosci GPS-u do szyby to na wszelki wypadek zabezpiecz ją jakims sznurkiem lub zyłką, jak odpadnie to GPS się nie połamie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...