Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kajaki - Drawno


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

No więc, moi mili, postanowiłem i Was zaprosić w tym roku na kajaczki.

Trochę Was już polubiłem, zasłużyliście na nagrodę za dobre sprawowanie na spotach pod Pleciugą. :clapping:

Mniej więcej wygląda to tak, że jedziemy w piątek po południu lub w sobotę z rana (6-7 rano) i płyniemy :boat: , płyniemy :boat: i tak sobie dalej płyniemy :boat: (5-6h).

No i jak już dopłyniemy do Bogdanki :ranting: (nasz cel) cali i zdrowi :doctor: , to czekamy na transport powrotny. :smoke:

Jak już nas transport przywiezie :msn-wink: na ośrodek, to się zbieramy w sobie i robimy grilla :eat: oraz pijemy :beer: soczki tudzież inne nalewki :pepsi: ... I takie tam do późna w nocy. :kicking:

Jak ktoś ma żonę :) , kochankę :shutup: , przyjaciółkę :lady: itp. to szybko zabiera napitki tejże Pannie co by ją głowa nie bolała w niedzielę i sam bawi się ile chce :lol1: .

Jak się jest samotnym to trzeba wcześniej odpuścić zabawę :sleep1: . Się wie. :oops:

W niedzielę koło południa wszyscy w zależności od stanu głowy whist lub posiadania własnego prywatnego kierowcy :naughty: wracamy do domów.

Poniżej info, które moja żona rozesłała po naszych znajomych.

Ilość miejsc ograniczona.

Kto pierwszy ten lepszy.

Szczerze polecam.

*********************************************************************

Witam.

Jak co roku zapraszam wszystkich chętnych na przygodę z wodą w kajaku.

Mam zarezerwowane na naszym stałym miejscu – Stanica PTTK Drawno po 12 kajaków i 4 domki na dwa terminy:

1/ 19-21 lipiec 2013

Spływ w sobotę 20 lipca na odcinku Drawno – Bogdanka (ze względu na trudne odcinki trasy -raczej tylko dla dorosłych)

W związku z tym, że na ten odcinek trzeba wykupić bilety wstępu do Drawskiego Parku Narodowego, stanica na moja prośbę podejmie się zakupu dla nas tych biletów, ale potrzebne jest wpłacenie na ten poczet zaliczki. Bilety można kupować od 1 czerwca, ale pewnie bardzo szybko się rozejdą, więc musimy przed czerwcem wpłacić kasę.

Proszę więc o potwierdzenie chęci uczestnictwa i wpłatę do mnie po 6 zł/osoba do dnia 20 maja 2013 r.

Zaliczkę na poczet noclegów i kajaków będę zbierać do 15 czerwca 2013 w wysokości 50 zł/osoba

2/ 23-25 sierpień 2013

Spływ w sobotę 24 sierpnia na odcinku Nowa Korytnica – Bogdanka - również z dziećmi, które wysiedzą 4-5 godzin w kajaku

Tutaj koszty będą trochę większe (średnio ok. 8-15 zł/osoba) ze względu na transport kajaków i osób w obie strony.

Zaliczkę na poczet noclegów i kajaków będę zbierać do 20 lipca 2013 w wysokości 50 zł/osoba

Podaję aktualne koszty:

30 zł – wynajęcie kajaka dwuosobowego

30 zł/osoba - 1 nocleg

6 zł /osoba – bilet wstępu do DPN

5 zł/doba – parking

8-15 zł/osoba transporty kajaków – na jeden transport wchodzi 8 kajaków

Dla chętnych link:

http://www.stanica.ikona.pl/domki.html

W razie dodatkowych pytań proszę dzwonić lub pisać

Pozdrawiam

Marta

********************************************************************************************

No to w razie tych pytań....to do mnie proszę.

Arek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...