Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pochwalę się, a co ! :)


Gość Izzy

Rekomendowane odpowiedzi

Silverwing sprzedany whist Zrobiłem nim kilkana?cie tysięcy kilometrów i ogólnie byłem zadowolony. Teraz przesiadka, najprawdopodobniej na Suzuki SV650S. W garażu ci?gle pozostaje Apka Atlantic 250 tak więc Burgmaniakiem pozostaje pełn? gęb? :rolleyes:

Hondę kupił kto?, kto czyta forum Burgmanii (jeszcze się nie udziela, pewnie niedługo to się zmieni ;)).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Izzy, niewiem, czy moge, ale gratuluje :rolleyes: .

SV'ka to wdzięczna maszynka, jakby co?, służę 'maxi-pomoc?'

A Hondzia napewno będzie służyła pozytywnie wła?cicielowi.

Bajo whist

Odnośnik do komentarza

Na kolejny sprzet po silverze sv moze byc troszku slabe ;/

Chociaz na gume fajnie idze....

Niemniej jednak osobiscie po silverze to bralbym sv 1000 ;):D

Sam sie do takiej w tym roku przymierzam ;)

Odnośnik do komentarza

Przez okres ostatnich dwóch lat miałem okazję jeĽdzić kilkudziesięcioma motocyklami, zaczynaj?c od pierdziawek 125ccm kończ?c na prawie 200 konnych litrach. Mogę więc powiedzieć, iż z do?wiadczenia wiem: duży niekoniecznie znaczy większy, szczególnie w mie?cie. Dla mnie SV 650 jest idealnym rozwi?zaniem na motocykl uniwersalny. Jest lekki, w?ski, nie będzie mnie męczył przeciskaj?c się w korku. Zobaczysz Regis jak po roku spędzonym w siodle SV1000 z przyjemno?ci? wsi?dzie Ci się na co? lżejszego i bardziej komunikatywnego :)

Odnośnik do komentarza

Gabarytowo sa niemal identyczne. Wagowo - 186 kg 1000-czki to i tak niemal 20 kg mniej niz teraz mam :)

A jezdzilo mi sie duzo lepiej 1000 niz 650. Bardziej stabilny, wiekszy moment, lepsza elastycznosc.

Ale to tylko moje zdanie. Nie musisz sie z nim zgadzac.

Odnośnik do komentarza

Izzy, moze bede nudny, ale jak Ci sie Silwer sprawowal w naszych stolecznych koreczkach? Jest roznica w porownaniu z duzym moto (na niekorzysc skutera)? czy darowac juz sobie medrkowanie i po prostu porzadnie zaczac szukac dobrej sztuki? !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...