Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Google Street View w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jako że ostatnio (w końcu !) ruszyły pełną parą prace nad Google Street View w Polsce, może ktoś gdzieś spotkał a przez to i został uwieczniony na fotkach google.

Ja w zeszłym roku spotkałem na wiosnę (tak tak ! w zeszłym roku już jeździły - tylko troszkę nie legalnie ) samochodzik Google o TUTAJ to dziś jadać do domu widziałem też to autko na Siekierce w TYM MIEJSCU.

Ciekawe czy będe na mapach :lol: a tak btw to będzie zabawnie bo to zdjęcie !tut zrobione w zeszłym roku mam na !scooter Majce a teraz na Atlantyku :lol:

Jak udostępnią to będziemy się szukać :P

no to do klawiatur Moi drodzy i się spowiadać !OKK

ps. Bardzo proszę nie zaśmiecać tego wątku postami z cyklu " A MI SIĘ TO NIE PODOBA, JESTEM PRZECIWNY, NARUSZA MOJĄ PRYWATNOŚĆ... itp, itd ! " , piszemy tylko kto gdzie spotkał takie auto, rower, inny pojazd i czy został przypadkiem na nim uwieczniony :lol: Można dodać na jakim sprzęcie !scooter , lub przy jakiej okazji :P

ps. do Adminów - sorki za czerwony ale chciałem aby to było jasne, jeżeli uważacie inaczej - zmienię na inny kolor :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

ps. do Adminów - sorki za czerwony ale chciałem aby to było jasne, jeżeli uważacie inaczej - zmienię na inny kolor :lol:

Sugeruję biały! :lol:

A co do tematu... jeździł ostatnio googlowóz na terenach praskich. Suzuki Samuraj guugla edition :lol: mocno okamerowany.

Schowałem się za śmietnikiem, bo z natury wstydliwy jestem :lol:

Odnośnik do komentarza

W połowie lipca widziałem go we wrocku na placu dominikanskim tutaj. Nie wiem czy sie załapałem na fote ale raczej nie gdyż jak zwylke w tym miejscy google car stał w korku a ja przechodziłem piechotką.

Odnośnik do komentarza

Ja widziałem jakieś 2 miesiące temu w warszawie jak z Woronicza skręcali w niepodległości. Tylko niestety puszką jechałem. Ale chętnie poszukam siebie jak już wrzucą do sieci.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

...

Schowałem się za śmietnikiem, bo z natury wstydliwy jestem :P

Bo jak się za dużo !piwko wypije a w pobliżu nie ma szaletu... !w00t !TAZ !TAZ :blink::) :)

PS

wiem że post do śmietnika :down:

Odnośnik do komentarza

W połowie lipca widziałem go we wrocku na placu dominikanskim tutaj. Nie wiem czy sie załapałem na fote ale raczej nie gdyż jak zwylke w tym miejscy google car stał w korku a ja przechodziłem piechotką.

A ja siedziałem sobie 14 lipca na ławce, przy samej ulicy Madalińskiego, z kaskiem na kolanach, maxi zaparkowany obok. Googlowóz przejechał przede mną wolno, ale skąd pewność, że akurat wtedy filmowali ?? Na pewno sprawdzę, kiedy uruchomią Warszawę :)

A ja siedziałem sobie 14 lipca na ławce, ............................

Ale mam powtarzalność !! :( Dzisiaj tuż przed godziną 9:00 Aleja Wilanowska w Warszawie. Wyjeżdżam z domu, a tu googlowóz :)

Odnośnik do komentarza

Wrzucili juz najwieksze miasta.

Bardzo ciekawie sie to oglada.

Moja puszka i skuterek zlapane.

Permanentna inwigilacja :lol:

GOODWAY: Mozesz sie juz zaczac szukac :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Odświeżę kotleta, bo właśnie sprawdzałem widok na Wilczą 6 w Wawie w kierunku pizzeri i zobaczyłem Burgmana.

Ciekawe czyj to?

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio "znalazłem" pod moją pracą mojego Opla Vectrę, którego sprzedałem ok. 3 lata temu :laughing:

Przed moim domem na zdjęciach widać również moje drugie auto.

Na fotkach w innym miejscu załapała się również moja żona z synem w drodze na plac zabaw.

Odnośnik do komentarza

Dobra wiadomość myślę, dla większości osób lubiących podróżować.

Właśnie dzisiaj ruszyła w Polsce usługa Google Stree View, która pokryła cały nasz kraj, no może poza bardzo małymi miejscowościami.

Sam już niejednokrotnie zaskoczyłem się przeglądając ulice mojego miasta :clapping:

Usługa ciekawa, myślę, że na pewno przydać się może podczas planowania trasy :clapping:

Tu artykuł o udostępnieniu usługi. Klik

Miłego oglądania :clapping:

Odnośnik do komentarza

Coś nowego w temacie? Latem widziałem nad morzem jeżdżący po ulicach samochód google, jednak do tej pory nie ma street view z tych miejsc... Ciekawe czy kiedyś ruszą?

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.12.2013 o 18:47, dr.big napisał:

Coś nowego w temacie? Latem widziałem nad morzem jeżdżący po ulicach samochód google, jednak do tej pory nie ma street view z tych miejsc... Ciekawe czy kiedyś ruszą?

No jak nie, jak tak... a mówią, że nie odbieram telefonów ;) .. Nawet nalepkę Burgmanii widać :) .

https://www.google.de/maps/@54.0217835,14.7367416,3a,15.6y,338.13h,84.61t/data=!3m6!1e1!3m4!1sZXc2TSHcuQd2_wzXA3mlsQ!2e0!7i13312!8i6656

 

 

www.google.de_maps_@54.0217933,14.7367391,3a,15.6y,349.11h,83.45t_data=!3m6!1e1!3m4!1sZXc2TSHcuQd2_wzXA3mlsQ!2e0!7i13312!8i6656.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...