Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkania w Poznaniu


flyradek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się dowiedzieć czy w Poznaniu zbiera się jakaś grupka na wspólne wypady. Nie wiem czemu ale w dziale "wielkopolskie" widzę tylko jeden temat z ostatniego rozpoczęcia sezonu. Poza tym czy jest jakiś użytkownik majesty 250 przed liftem, z którym mógłbym porównać sprzęty i porozmawiać o różnych aspektach technicznych (jestem w trakcje regulacji gaźnika)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Faktycznie Poznań nie jest zbyt widoczny jeżeli chodzi o forum. Szkoda że nie byłeś na rozpoczęciu to byś może coś więcej się dowiedział :-)

A czy ty kolego nie jechałes przypadkiem majesty na Zamenhofa jak był ten wypadek samochodowy kilka dni temu?

Pozdrawiam

Karp

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze że nie kojarzę... Jeśli to skuter spowodował wypadek to na pewno nie byłem ja :) no i chyba bym o tym wiedział. Na zlot nie udało się przyjechać bo raz że weselicho było, to dwa po weselu składałem skuter na ten sezon (niestety w ten weekend znów muszę go rozebrać go gołej ramy, ale to inna historia)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Majka już jeździ, to była weekendowa modernizacja, pewnie nie ostatnia:) lanciomaniak Tobie mało mocy? To mi na razie 250 wystarcza, ale fakt raczej to jest przemieszczanie od A do B i czasem przejażdżki, jeszcze skrzydeł nie dołożyłem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...