Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogniskowe Rozpoczęcie Sezonu 2013


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

Krzewy kwieciem obsypało

Pary jadą zakochane

Wreszcie wiosna, proszę państwa

Słowik śpiewa nam do tańca.

Słońce w kaski nam się śmieje

Wietrzyk lekko w "plecy" wieje

Kwiat na łące, gzy latają

A w ognisku drwa trzaskają.

Nagle On jest męski bardziej

Ona zaś wygląda ładniej.

Zrzuć skarpety, zdejmij dres!

W maju mamy ORS!

Znaczy się chciałam w przypływie weny spowodowanej niespodziewanym wzrostem temperatury zakomunikować że jestem za majem i chętnie się z Wami spotkam :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    24

  • Anton

    17

  • arturo-bb

    14

  • Patryk

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dadzia wierszyk napisała

i swój przyjazd obiecała.

Więc na majowym grilowaniu

sezon rozpoczniemy na balowaniu ;)

ps. tylko błagam nie :) mnie za te częstochowskie rymy :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

@Joasia70

>ps. tylko błagam nie ;) mnie za te częstochowskie rymy :)<

No wiesz Ty co? - jesteś wśród dżentelmenów! :)

My kobiet nie :puke: !

Mężczyzn również nie ... no chyba ze zasłużą (?) :) :) :) (ale to i tak dostają tylko żółtą kartkę! hihihihihi)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam Wszyskich.

Mam pytanie czy jako poczatkujacy skuterowiec ( a co za tym idzie forumowicz) moglbym sie podlaczyc do tak mile zapowiadajacej sie imprezy ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszyscy pozytywnie zakręceni mile widziani. Tak więc szykuj kiełbachę , popitkę oraz duuuużo dobrego humoru i obserwuj wątek to dowiesz się szczegółów co do godziny i miejsca zbiórki . Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie Szacowne Grono ;)

Nie zakładam nowego wątku bo temat krótki a odpowiedź chciałabym dostać od Tutejszych. Gdzie można zjeść dobre żarełko w Piekarach Śląskich lub gdzieś po trasie z Kielc? :) Będe tam dziś na koncercie w Andaluzcj a zabawiać mnie obiecał sam Gwyn Ashton :serenade: . Jako, że jadę od razu po pracy to i brzuszek pusty więc nie chcąc konkurować z bluesowymi dźwiękami gitary chciałam coś wrzucić na ruszta. Jeśli ktoś mógłby mi coś doradzić (a może też tam się wybieracie??) to byłabym wdzięczna.

Pozdrawiam Wszystkich Zakręconych

Dadzia Nie Mogąca Się Doczekać Maja...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

witaj Szanowna Gronko :)

na trasie Kielce - Siewierz jadłam kiedyś dobra rybkę , chyba to było za Szczekocinami

Fajnego koncertu ;) i do maja :serenade:

Odnośnik do komentarza

Bardzo Ci Asiu dziękuję za polecenie miejsca. Faktycznie za Szczekocinami jest całe zagłębie stawów i wygłodnieli zatrzymaliśmy się na pstrąga. Było przepysznie i dużo, tak że na koncert pojechaliśmy już z pełnymi brzuchami i uśmiechem na twarzach. W Piekarach było SUPER, jestem totalnie zaskoczona, że w tym miejscu tak często odbywają się TAKIE koncerty. Szacun dla Dyrektora Andaluzji! Idąc za ciosem pewnie się pojawię tam 24-go bo znów będzie niezłe granie.

Pozdrawiam ze słonecznych Kielc :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To kiedy jest to ognisko? Gdzie się spotykamy? O której godzinie? Co zabieramy?

Odświeżam temat dla przypomnienia oraz informacji dla tych co pierwszy raz. .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jak pogoda pozwoli to teraz w niedzielę ognisko tj. 12.05.2013

zbiórka jak zawsze na Mc'Donald na Rozdzieńskiego naprzeciw Ikei i jak zawsze o 10.00

jak zawsze każdy zabiera to co lubi do jedzenia i do picia ( jak zawsze Patryku weż więcej kiełbasek bo ja pewnie jak zawsze swoją zostawię w lodówce :photo: )

jak zawsze wezmę blachę pysznego ciasta

ja dodatkowo wezmę drewno na rozpałkę i siekierkę żeby panowie mieli czym naciupać drewna na ognisko

Odnośnik do komentarza

Witam czy można też się zabrać ps. a o której jedziecie z Jastrzębia bo mogę zabłądzić

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cześć

Ja w niedziele pracuje ,Dario też nie jedzie.Może w czwartek w Chudowie się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć Twoje wskazówki arturo-bb doprowadzą mnie z zamkniętymi oczami na pewno nie zabłądzę - dzięki! już się PAKUJĘ !!!!! pawel883 Chudowa odpada -PRACA ale dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja pojadę z Jaworzna. Mam zamiar wyjechać tak po 9.00 bo pojadę zwykłymi drogami (za wolny jestem na autostradę).

Możemy umówić się na spotkanie w jakimś miejscu.

Odnośnik do komentarza

Zycze Wam dobrej zabawy i !OK przede wszystkim slonecznej pogody

PS.

chcialem tez przyjechac, ale zapowiadaja zalamanie pogody zimno i deszczowo wiec postanowilem zostac w domu :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...