Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motoshow 2013 Szczecin


KOT66

Rekomendowane odpowiedzi

:)witam:) ma ktos jakis program imprezy?? w necie sama historia:(...jesli pogoda dopisze byle na plusie bylo na pewno postaram sie byc:)...pozdro...

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie coś z forów motocyklowych :-))

Ale czy będzie wjazd za darmo to nie wiem jeszcze, postaram się tam przejechać.

Co prawda nudy te motoshow ale jest okazja do przejażdżki wiosennej-zimowej i spotkania się w większym gronie?

13.04.2012r.

1. 11:30 - 12:00 - prezentacja motocykli na parkingu przy Jasnych Błoniach.

2. 12:00 - 12:30 - przejazd motocykli ulicami miasta na teren MTS przy ul. Struga ("MOTOSHOW").

3. od 12:30 - "MOTOSHOW" - imprezy na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga

Odnośnik do komentarza

:)dokladnie tak jak piszesz -wooferai :)okazja do przejazdzki i spotkania sie:) mysle ze nie zamarzne jadac ze s-cia:)jak pamietam bylem 2 lata temu i nic z tego nie pamietam:)oby pogoda dopisala:) pozdro...

Odnośnik do komentarza

No to proszę, małe przypomnienie :)

IMGP2719.JPG

IMGP2723.JPG

I auto, które wtedy zrobiło na mnie ogromne wrażenie (wtedy to była rynkowa nowość i widziałem ją pierwszy raz na żywo)

IMGP2744.JPG

Odnośnik do komentarza

Nie no, było odjazdowo, zwariowałem, z resztą, co tu gadać... Może wrzucę jakieś foty to zrozumiecie o co mi chodzi...

Właśnie Maciek podeślij mi wiesz co... na mój mail mav2002v@o2.pl Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Foty mam. Sa gorsze od bomby...

Nie no, było odjazdowo, zwariowałem, z resztą, co tu gadać... Może wrzucę jakieś foty to zrozumiecie o co mi chodzi...

Właśnie Maciek podeślij mi wiesz co... na mój mail mav2002v@o2.pl Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Burgifana w pełnym rynsztunku widziałem na Wyzwolenia o g 11-tej.

Mam nadzieję że ulewę przeczekaliście na targach, bo wjeżdżając na Struga ok 12:45 obserwowałem tych, których przyłapała...

Odnośnik do komentarza

"obserwowałem tych, których przyłapała"

Czyli pewnie nas...heh...

Ja z Markiem załapaliśmy się na wiosenny prysznic przy Basenie Górniczym i dalej... :)

Choć podobno uciekaliśmy z MotoShow właśnie przed tym prysznicem. :)

Odnośnik do komentarza

oi3r4s2hekqp.jpg

nps3xrefwd5f.jpg

hdmuza4oldal.jpg

h5hmgsk3dzva.jpg

Największe podziękowania oczywiście dla Ciebie Maciek, bo bez Twojego talentu te zdjęcia by nie istniały :)

"obserwowałem tych, których przyłapała"

Czyli pewnie nas...heh...

Ja z Markiem załapaliśmy się na wiosenny prysznic przy Basenie Górniczym i dalej... :)

Choć podobno uciekaliśmy z MotoShow właśnie przed tym prysznicem. :)

To my, czyli dwa Maćki w tym czasie nie próżnowaliśmy :D

Odnośnik do komentarza

Oba Maćki, fotki THE BEST...

właśnie dlatego uciekaliśmy...

deszcz to tylko pretekst :-) , te dziwne najczęściej niebieskie i długonogie istoty chodzące po hali wystawowej...brrrr...okropność....

gratuluję odwagi, dotykać te jakieś takie dziwne istoty i jeszcze sobie zdjęcia pstrykać...

to TRZEBA być niespełna rozumu lub być bez....ekhm....innych obciążeń...hahahha...

GRATKI fajnych FOTEK.

Maciek dawaj jeszcze resztę fotek, wiem, że masz więcej. :-))))

Odnośnik do komentarza

Cześć chlopaki. Widzę, że ominęło mnie troszeczkę. Od środy byłam wyjechana i kompletnie nieobecna, ale juz jestem z powtotem cialem i umyslem. Pacze na forum, a tu tyle sie dzialo. No i w koncu przyszla wiosna ;) czyli jeździmy!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...