Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MSZA w W-M na otwarcie sezonu


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartheez5

Witam wszystkich !!!!!

Z uwagi na fakt , że 21.04.2013r w miejscowości Straduny k. Ełku o godz. 13-ej odbywa się Msza na rozpoczęcie sezonu motocyklowego chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich chętnych do udziału. Po mszy tradycją jest poświęcenie naszych maszyn za pomyślny sezon. Organizatorem jest klub motocyklowy Wiking Ełk

Mszę poprowadzi ksiądz zapalony motocyklista. Myślę , że będzie to fajna okazja żeby spotkać się i miło spędzić niedzielne popołudnie ..

Więcej inform na stronie www.wikingelk.org

Odnośnik do komentarza

Dobrze wiesz, że mam co robić....i raczej wolnym czasem nie dysponuję. Będę w Olsztynie to pogadamy...

p.s. A może ktoś zna sposób na bolesne ząbkowanie???

Odnośnik do komentarza

dobra, Czarek usprawiedliwiony ... :( a co z resztą... czyżby Ci co mieli najbliżej nie dojadą... ? ps. nie mam dzieci,więc z tymi ząbkami nie pomogę, ale wydaje mi się,że tylko trzeba się cieszyć ,że ząbki rosną... jeszcze troche i przestaną boleć... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No Ja się piszę ! choć mam najdalej ! hi , hi ,

Oczywiście jak będę miał na czym siedzieć ! Kanapę oddałem Jarkowi do weryfikacji w Białymstoku .

Ale - to nic ! są jeszcze worki z sianem u sąsiadów za mniedzą !

Odnośnik do komentarza

... a co z resztą ...?

cześć z nas ma obowiązki służbowe, po to, by do Olsztyna zdążyć...

... są jeszcze worki z sianem u sąsiadów za mniedzą !

dziękuję,dziękuję- u nas tyle siana, że ja nawet kół nie pompuję - tylko sianem wypycham . Polecam -bardzo ładnie w winkielki sprzęt się składa...

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Ja proponuję 12:15 przy stacji Statoil (obok ronda przy wjeździe do Ełku od Białegostoku). Choć msza jest dopiero o 13:00, to trzeba być tam trochę wcześniej, by bez problemów wjechać na teren kościelny.

Pozdrawiam i do niedzieli.

Odnośnik do komentarza

myslałem,ze bede musiał odpuscic sobie wyjazd,gardło mi wysiadło,ale już jest co raz lepiej,i przyjezdzam,postaram sie trafic w godzinę 12:15 ,jak bede wczesniej to zadzwonie do Krzyska :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rafał, jak rozwiązałeś problem korka?

Odpowiem za Rafała bo wczoraj był zajęty zabezpieczaniem imprez .

Korek wytoczył z mosiądzu ślusarz-tokarz .Olej zalany i wycieków jak na razie ni ma . Resztę Rafał opisze .

No Pan Nasz Najjaśniejszy jak na razie dał nam piękną pogodę . Słońce ostro daje (choć nie jest za ciepło +8C ) ,zero chmur .

O 11.30 wybieram się po granatowego - tfu ! , tfu ! - grafitowego Rumaka , który stoi w stajni McLaren - tfu ! ( coś chyba za krótko spałem ) - w stajni MAKIEGO i czeka na poświęcenie .

Odnośnik do komentarza

Meldujemy przybycie do domu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miłe towarzystwo, Rafałowi za "opiekę", oraz "szamanowi" za dotrzymanie słowa w kwestii pogody.

Do zobaczenia za tydzień na imprezie w Olsztynie.

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki wszystkim ,którzy byli dzisiaj w Stradunach - sorka że nie mogłem być z wami przez cały dzień , nooo ale ktoś musiał pilnować tych Młodych Gniewnych na biegowych SZLIFIERKACH ( ja na razie biegowca mam dość :-)

P.s. można was było z daleka rozpoznać w tych naszych klubowych kamizelkach

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za przybycie .......... Do zobaczyska w Olsztynie
Odnośnik do komentarza

ja już od jakiegoś czasu w domku,pogoda dopisała,dzięki wszystkim za miło spędzony czas, dziękuje Makiemu za eskortę w drodze powrotnej do białegostoku,Krzysiek tak się rozpędził,żę prawie pod sam białystok ze mną podjechał :fireman2: pare fotek:

" przybyli trzej królowie "

zdjecie.jpg

przystojniak na pierwszym planie :clapping:

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to sezon rozpoczęty ! Motorki ( 3 Króli ) swoje zrobili - Nawet 800 namówili (Gilerę) .

Dzięki Wszystkim za mile spędzony dzień i oby w 2013 sezonie , wszystkie dni na motórach były takie słoneczne jak dzisiejszy .

Jaro ! Dobrze podzieliłeś nasze role .

Ja modliłem się w domku Bożym za pomyślny 2013 rok dla Naszej Burgmanowej Braci , A ty robiłeś w tym czasie za fotoreportera , OK tak trzymać , ale Wandzia z Maćkiem też tam coś pstrykali ! Rzucać już na forum !

Do zobaczenia za tydzień w Olsztynie !

Odnośnik do komentarza

eee, widzę że pogoda rzeczywiście dopisała i fajny spot był. na moje oko - to jeszcze jednego króla brakuje, hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...