Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PROŚBA O POMOC , WSPARCIE


Andrzej67

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie pozwalam sobie na umieszczenie tej wiadomości gdyż osobiście znam "Małą" potrzebującą

i wiem jak ważna jest ta pomoc.....

Pracuję z Ania mamą Angeliki ....bardzo mocno doświadczył je los .....

Angelika to bardzo drobniutka ale jakże silna dziewczynka .....przeszła już naprawde tak wiele....

doświadczyła wielkiego bólu ( każdy się spotkał lub słyszał gdzieś , kiedyś o chemioterapi )

ale cały czas dzielnie walczy....jest silna i być może zawstydziła by niejednego z nas....

teraz pojawiła się duża szansa na pokonanie tej choroby

i jak wiadomo w takich sytuacjach potrzebna jest ta nieszczęsna kasa bo szansa jest w leczeniu

w Wiedniu.......

Dlatego pozwalam się prosić jak ktoś może pomóc niech pomoże ....

każda pomoc jest mile widziana wiadomo ...i ta bezposrednio finansowa....

ale też pomoc w rozpowszechnienu tej informacji.......

Na marginesie dodam że Angelika choć taka dziewczęca

woli samochody od lalek

i być może w przyszłości kto wie zasili nawet nasze grono......

a Jej usmiech jest wart każdej złotówki .....

http://www.gajusz.or...-dziewczynke/66

Angelika_plakat_A2_v01.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolego Andrzej67. Z chęcią moglibyśmy się ukłonić w stronę twojej prośby, ale tak naprawdę nie znamy cię. Jesteś na forum od 2011r. I nigdy cię nie widzieliśmy nie rozmawiałeś z nami wcześnie, na temat tej okoliczności. W tych trudnych czasach każdy próbuje sobie radzić jak tylko może, skąd mamy wiedzieć że twoje intencje są wiarygodne. Nie sądzę abyś nas okłamywał, po prostu jestem ostrożny.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem wasze obawy bo również jestem pod tym względem wyczulony ale dane można sprawdzić w fundacji Gajusz .......

fakt nie jestem uczestnikiem spotkań czwartkowych z prozaicznego

powodu ....w czwartki po prostu nie mogę .....

mieliśmy okazję się raz spotkać co bardzo mile wspominam.....dwa lata temu rozpoczęcie sezonu w Częstochowie ....spóźniłem się pod Kerakol

i dogoniłem was po drodze ....ale wracałem już razem z wami....to tyle jeżeli chodzi o wyjaśnienie mojego braku na spotkaniach i mojej "wirtualnej "osoby ....mea culpa

Tak sobie pomyślałem że mogę dostarczyć plakat osobiście do Aleksandrowa aby to uwiarygodnić jeszcze bardziej...

Ona to znaczy Angelika naprawdę potrzebuj pomocy......

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podjadę dzisiaj do szpitala dziecięcego i dowiem się czy lekarze wymienieni w fundacji istnieją. A sama fundacja mieści się obok mojego miejsca zamieszkania. Też sprubuję to zweryfikować.

Z drugiej strony po przeczytaniu info. o fundacji zniesmaczyła mnie informacja pt.

LEKARZE ZATRUDNIENI pan taki i taki. ( oczywiście to nie jest jedna osoba )

PIELĘGNIARKA ZATRUDNIONA pani taka a taka.

Może się mylę, ale skoro my możemy pomagać bezinteresownie to dlaczego nie mogą tego panie i panowie lekarze?

Sprawa jest bardzo delikatna i samemu mi się ciężko o tym pisze. Ale nie było by sprawy jak byśmy cię znali panie Andrzej67.

Odnośnik do komentarza

No cóż mieszkam 3 kilometry koło twojego lokalu i postaram się tam zawitać ........

no bo co tu mogę jeszcze napisać .....nie naciągam i nie agituję

tylko proszę o pomoc

dla osoby którą znam. i która tej pomocy potrzebuje.....i to mogę zaświadczyć swoim słowem

Odnośnik do komentarza

Andrzej67,nie gniewaj sie,ale organizowalem juz podobne zbiorki pieniedzy. Najczesciej byly one skierowane w strone motocyklistow po wypadku. Zawsze po wszystkim prosilem o info jak czuje sie osoba poszkodowana itp. Nigdy nie dostalem takiej informacji. Bylo mi przykro. Zrozum prosze moja dociekliwosc.

Odnośnik do komentarza

bardzo dziękuję w imieniu Ani i Angeliki.......

ja z racji tego że pracuję z mamą Angeliki

sprawę znam na bieżąco .......

z niecierpliwością oczekują informacji z kliniki w Wiedniu

tak na temat terminu jak i formy płatności tzn.czy trzeba zebrać całą kwotę

czy można to robić w transzach , bo podobno różne kliniki różne mają procedury...

postaram się informować o wszystkim co będę wiedział......

A tak z innej beczki..... jak tylko poprawi się pogoda i Angelika będzie się dobrze czuła

postaram się zrobić jej niespodziankę i zabiorę na spotkanie z Łódzkim "skuterami" !scooter

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fundacja Gajusz działa na terenie Łodzi.

Potwierdziem to w kilku źródłach. Ale najcenniejsze informację dostałem od mojej córki, która miałe mały epizod w szpitalu dzieciecym na oddziale hematologii. Sara usłyszala moją rozmowe ż żoną na temat zaistniałej sytuacji i mówi tak: tato z tej fundacji to przychodziły do mnie na oddział dziewczyny z którymi plotłam warkoczyki ze sznurków ja znam tą fundację, co chwilę ktoś się pojawiał przedstawiając się że jest z Gajusza.

Andrzej jeżeli chcesz zawiesić plakat u mnie w pizzerii to nie ma problemu. Jakby mnie nie było to zostaw go dziewczynie przy barze.

Cegiełka poleciała.

Odnośnik do komentarza

No cóż my dorastamy i mamy coraz więcej wątpliwości .....

a nasze dzieci są jeszcze nieskażone rzeczywistością....i całe chyba szczęście :msn-wink:

w każdym razie dziękuję......

Plakat zawiozłem już wczoraj wieczorem ,chciałem porozmawiać ale Cie nie zastałem

może innym razem się uda ......

Odnośnik do komentarza

Andrzej67, wyjaśnij proszę dlaczego numer konta z plakatu nie pokrywa się z żadnym numerem kont głównych fundacji ani nie ma go w subkontach dzieci.

Zauważyłem to przypadkiem, szukając tego numeru do skopiowania na stronie fundacji (z obrazka się nie da ctr+c).

Chciałbym mieć pewność, że przesłane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Angeliki.

Odnośnik do komentarza

Ludzie sory

Ale może jeszcze numery PESEL od Andrzeja weźmiecie i zabezpieczenia hipotecznego w postaci nieruchomości

Zostawcie człowieka w spokoju

Jest strona fundacji

Czy każdy POLAK to złodziej oszust ?

Chcesz wpłać nie chcesz to nie płać.

Przemas dla ciebie zadzwoniłem specjalnie i się dopytałem

Angelika nie ma swojego subkonta tylko wpłaca się na konto SOS

Dlatego w tytule koniecznie wpisz Dla Angeliki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W zeszłym tygodniu spłoneło mieszkanie moich rodziców w którym zginął mój tata,ale nie mam zamiaru prosić nikogo o pomoc żeby nie musieć przeżywać tego

co Andrzej67.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie to już moja ostatnia odpowiedź w tym wątku

podałem tą informację na forum , bo chciałem aby dotarła do jak największej ilości osób......

nie mam konta na Facebooku i nie zakładałem specjalnie , bo wiem ze inni mający tam konto umieścili tą informację ....

natomiast zrobiłem to rozwieszając po prostu plakaty w miejscach , gdzie tylko mogłem , wierząc , że ta informacja może tam zostać zauważona .....

Jak pisałem wcześniej rozumiem wątpliwości ....niestety takie czasy , ale proszę nie każcie mi udowadniać czy weryfikować czegoś czego sam nie wiem ....

Angelika to dziewczynka z krwi i kości , pracuje z jej mamą i chcę im pomóc .....jak ktoś będzie chciał sie czegoś dowiedzieć o stanie Angeliki proszę

o wiadomość na priv.

"Pażdzioch" przyjmij moje szczere kondolencje ..... i nie wahaj się prosić o pomoc ....każdy jej potrzebuje i na pewno jest wielu którzy Ci jej nie odmówią......

widzieliśmy się wprawdzie tylko raz .....ale jeżeli tylko będę mógł , możesz liczyć na moją pomoc....

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wątek jest żenujący - jeżeli ktoś ma wątpliwości co do wiarygodności tej konkretnej zbiórki niech je wyjaśni u źródła albo na PMa u zainteresowanego. Jeżeli mu się nie chce - niech zignoruje tamat. Na prawdę żal to czytać.

P.S.

Oczywiście jest to moja prywatna opinia.

kicha LUCZIE

Sam zapie.....lam na całą rodzinę istać mnie żeby dać

wiec ....

Ludzie niech każdy wpłaci po 10

ile jest nas na forum,

Zamiast bawić się w KGB itp

ryc się che

Piłeś, nie pisz !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Andrzeju, życzę zdrówka dla Angeliki, uściskaj ją.

Dołożyłem swoją cegiełkę.

p.s.

Skończcie już tą pyskówkę!

Odnośnik do komentarza

W zeszłym tygodniu spłoneło mieszkanie moich rodziców w którym zginął mój tata

Bardzo mi przykro, z powodu tragicznej śmierci Tata.

Przyjmij proszę wyrazy mojego żalu i współczucia.

a Jej usmiech jest wart każdej złotówki .....

Zdrowie naszych dzieci jest Bezcenne.

Zrobiłem co trzeba.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje .....Trzymajmy kciuki Angelika od 2 tygodni we Włoszech......kuracja rozpoczęta....

Asia też pozdrawia Marzenko...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...