Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po Chmielnie 2004


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No wła?nie... przyjechałem, zobaczyłem i wróciłem. Moim skromnym zdaniem "zlot" w Chmielnie miał bardziej charakter spotkania towarzyskiego niż tego do czego jeste?my przyzwyczajeni na zlotach. Napewno ogromnym minusem była pogoda która uniemożliwiła organizatorom przygotowanie np. konkurencji sprawno?ciowo- skuterowych itp. Moja trasa z W-wy do Chmielna (400 km) w 80% przypominała raczej jazdę skuterem WODNYM. Dawno już nie jechałem tylu kilosów w takiej ulewie... :) Całe szczę?cie, że powrót był bardziej podobny do jazdy skuterem "l?dowym" :)

Co by jednak nie mówić cieszę się, że przyjechałem i spotkałem z ludzmi których lubię, szanuje i z którymi lubię spędzać czas. Boleję nad bardzo kiepsk? frekwencj? osób które zawsze były widoczne na takich spędach... Czyżby upadek skuteryzmu :) ??? Może to troche czarno widzę ale im bliżej końca sezonu tym zloty s? smutniejsze :) . Co by nie mówić to należ? się podziękowania grupie 3-Miejskiej (głównie chodzi mi o Dee Jay'a i Maniaka) za organizację i za chęci...

Takie jest moje spojrzenie na CHMIELNO 2004... A jak Wy to widzicie???

Odnośnik do komentarza

Witam

Był to mój pierwszy zlot, takze nie mam za bardzo do czego go porównywać. Jedyne zastrzezenie moge miec do pogody, która nie rozpie?ciła nowicjusza. :)

Wiekszosc trasy w piatek przejechałem samotnie w ulewie, co jak sie poĽniej okazało innych rowniez spotkalo. Na szczescie droga powrotna trwajaca 5h okazała sie zdecydowanie przyjemniejsza, bo bez kropli deszczu udało sie Robertowi i mnie dojechac do Łodzi [i okolic].

Ciesze sie ze byłem w Chmielnie, poniewż miłem okazje poznać wiele osob z Burgmanii i nie tylko :)

Mam nadzieje, że będzie nam dane spotkac sie w Firleju :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

Jest moze szansa, na większy opis zlotu+zdjecia?? Bo qrcze mnie nie było na zlociku i chciałbym choć zdj?tka sobie obadać i poczytać jak tam było...

Cekam necierpliwie, Kuba :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przykro mi ale tym razem nie bardzo maj?c co fotografować zrobiłem 5 fotek ponieważ nie jechałem w paradzie i ogólnie pozatym nie wiele co było do fotografowania. Je?li kto? ma jakie? fotki godne uwagi to proszę o podesłanie mi ich na maila. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

hehehe no powiem szczerze, ze w takim razie widac, ze zlot nie był nadzwyzcajny. Jednakże żałuję że się nie pojawiłem, bo była to jenak okazja do ponownego spotkania się z Wami i pogadania sobie.

Szkoda, ale mam nadzieję, ze w Firleju zawitam Ja jak i Wy i nadrobimy...

Dzięki za sprostowanie...

Pozdrowionka, Kuba :)

Odnośnik do komentarza

Choc pogoda rzeczywiscie nas nie rozpieszczala, to jestem bardzo szczesliwy ze bylem na tym zlocie. Przejechanie nie malej trasy z Krakowa i ponanie tylu wspanialych ludzi ktorych wcesniej znalem tylko z internetu jest czyms wyjatkowym.

Pozdrawiam wszystkich ktorzy byli tam obecni, jak i tych ktorzy niestety nie mogli tam przyjechac. :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma az tylu zlotow zeby popadac w lenistwo, mnie zaskoczyla mala ilosc maxiskuterow. Zlot ogolnie OK, mala frekwencja, pogoda taka sobie. Fajne "piruety" na mokrej, rozjezdzonej trawie, ktore mozna bylo podziwiac siedzac sobie na tarasie i saczac piwko :) . Niemile szefowstwo osrodka "Danusia", cale szczescie nocowalem w osrodku "Krefta", gdzie na domki i "kierownictwo" nie mozna bylo narzekac... tylko polecic.

PS. Pisanie o nieudanym zlocie uwazam za przesadzone, to nie wina organizatorow ze przybylo tak malo osob oraz ze pogoda nie calkiem dopisala. Atrakcji bylo chyba nawet wiecej niz w Leborku, lacznie z darmowym piwkiem i kielba na ognisko :) ... tylko kilku nie udalo sie przeprowadzic ze wzgledu glownie na pogode, ale i zapal niektorych zlotowiczow byl baaaaardzo nikly :) .

PS2. Pierwszy zlot na ktorym prawie wcale nie ruszalem skutera :) ...

Odnośnik do komentarza

Bzzzzz! Witam.

Drogi Kamilku. Czytasz czytasz i nic Ci nie dało to do my?lenia. Nie byłe? w Chmielnie a mimo to "masz nadzieję, że jednak było fajnie" mimo że ludziska w bardzo grzeczny sposób pisz?, że nie było fajnie. Powiem Ci że opinie nie s? nic a nic przesadzone, zwłaszcza te niepochlebne. ;)

Ja swojej relacji nie zamie?ciłem na Burgmanii, tylko dlatego, że nie lubię krytykować kogo? lub czego?. To jest najprostrze co można zrobić. Docenić trzeba dobre chęci organizatorów.

Nie chce mi się więcej pisać ........... ale porównuj?c Chmielno do Lęborka to nie ma co porównywać. Przed nami już za parę dni Firlej, który swoj? organizacj? i powag? głównego organizatora (czytaj Qwaki) przyćmi wszystko. Wtedy Kamilku będziesz mógł zobaczyć jak powinien być zorganizowany ZLOT SKUTERÓW.

Pozdrawiam wszystkich, a zwłaszcza organizatorów Chmielna.

Bzzzzzzz

Odnośnik do komentarza
Mało ludzi bo sie wychowaniem przyszłych pokoleń zajmuja:) Wlasnie nagocjuje choc 1 wolny dzień na przyjazd do Leborka.

To jeszcze sobie poczekasz na Lebork 2005 :P .

PS. Co za negocjacje?? Mowisz i masz :ph34r: ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...