Skocz do zawartości
Forum Burgmania

gdzie ubezpieczyć


Gość Pola

Rekomendowane odpowiedzi

;) Może kto? mi podpowie w której ubezpieczalni najlepiej wykupic OC na skuter /50/?

Rejestracje mam na Koszalin,a le jeżdże po Stolicy. I tu pojawił sie problem, np WARTA nie umiała mi znaleĽć stawki na K-lin. PZU nie cieszy się dobra opini?.....

Co radzicie?

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Gość Rafal_akros

Ty tam lepiej nic nie kombinuj tylko idz do sprawdzonej firmy jak? jest PZU ja sie w tej firmie ubezpieczam od zawsze (firma transportowa) i nigdy nie miałem większych problemów z uzyskaniem odszkodowania.

Warte odradzam bo jak dojdzie do czego? to tylko :lol: bedziesz i nic poza tym. Warta to firma warta --> :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ty tam lepiej nic nie kombinuj tylko idz do sprawdzonej firmy jak? jest PZU ja sie w tej firmie ubezpieczam od zawsze (firma transportowa) i nigdy nie miałem większych problemów z uzyskaniem odszkodowania.

Przepraszam ale albo co? ze mn? nie tak albo OC jest ubezpieczeniem dla poszkodowanego, któremu zrobisz kuku więc co to za różnica gdzie się wykupuje OC????? Dla ciebie znaczenie ma gdzie ubezpieczony jest pojazd, który zrobił ci krzywdę- czyli pisz?cy tobie o?wiadczenie.

Oczywi?cie OC ma znaczenie je?li chcesz ubezpieczać pakiet albo dodatkowo doubezpieczać AC. Wtedy warto wybrać firmę pewniejsz?... zreszt? na aktualn? chwilę i tak jedyn? firm?, która ma akceptowalne ceny za AC jest PZU. Wszyscy inni poupadali na głowy.

Tak PZU ma 54zł ale przed minuta znalazłam HDI Samopomoc za 50 zł.

A czy to robi jak?? różnice?? :)

Odnośnik do komentarza
Gość Rafal_akros
Przepraszam ale albo co? ze mn? nie tak albo OC jest ubezpieczeniem dla poszkodowanego, któremu zrobisz kuku więc co to za różnica gdzie się wykupuje OC????? Dla ciebie znaczenie ma gdzie ubezpieczony jest pojazd, który zrobił ci krzywdę- czyli pisz?cy tobie o?wiadczenie.

Oczywi?cie OC ma znaczenie je?li chcesz ubezpieczać pakiet albo dodatkowo doubezpieczać AC. Wtedy warto wybrać firmę pewniejsz?... zreszt? na aktualn? chwilę i tak jedyn? firm?, która ma akceptowalne ceny za AC jest PZU. Wszyscy inni poupadali na głowy.

Nieno z Twoj? osob? raczej jest all ok ;) Tylko poco latać po NW do jednej firmy a po OC też do innej, je?li kto? ma za dużo wolnego czasu to proszę bardzo. Kolejna sprawa, poco robić sobie ewentualne problemy z ?wistkami (NW inny i OC inny) wiadomo żyjemy w kraju gdzie czasami "władza" przepisy interpretuje na dziwny, własny sposób :)

Tak czy ?iak ja polecam PZU :lol:

Odnośnik do komentarza

Mariuszu,

oczywi?cie kwota 5zł nie robi różnicy. Tyle, że chciałabym się juz zwi?zać z firm? na dłużej. Warta jak juz wspominalismy jest do niczego...... PZU ma punkty czynne do 17.00 co nieco utrudnia mi zycie. Kończę prace o 17.00 40km od Wa-wy.

A ponieważ nie mam zbyt duzego do?wiadczenia, chciałam poznać Wasze zdanie na temat tych firm.

Sprawdzę dzi? jak mnie obsłuż? w PZU, je?li mi drzwi przed nosem nie zamkn? :)

Wszystkim dziękuję za opinie

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak wykupujesz OC na jedno?lad to NW kosztuje grosze.

Żeby zakończyć temat- Polecam PZU.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Tak PZU ma 54zł ale przed minuta znalazłam HDI Samopomoc za 50 zł. / i maja otwarte do 19.00!/ Tylko czy aby to nie firma krzak :) , bo NNW dla kierowcy i pasażera nie oferuj?.

Agnieszka

Firma nie krzak , ubezpieczam od 8 lat swoje autka w tym towarzystwie (maj? pakiety branżowe). Słyszałem co prawda , ze s? problemy z wypłatami z AC , ale to podobno standard we wszystkich ubezpieczalniach poza PZU, a tak naprawdę przy OC to interesuje cię tylko to ile zapłacisz.

Odnośnik do komentarza

Likwidowałem niedawno szkodę z AC swojego samochodu w HDI Samopomoc (Inspektorat na Ursynowie) - szybko i bez problemów. Nie mam im nic do zarzucenia, a pakiety branżowe rzeczywi?cie były atrakcyjne cenowo, ale chyba przestali je sprzedawać.

Odnośnik do komentarza

Poza tym jest jeszcze jedna sprawa. Można się umówić z agentem PZU i przyjedzie do domku Ci ubezpieczyć sprzęta. Oczywi?cie przy takiej "gratce", jak Twoje 54 PLN, to zrobi to okazyjnie w przelocie od jedbnego klienta do innego, ale godzinka może być interesuj?ca. Pogadaj...

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Likwidowałem szkode w HDI samopomoc z OC kierowcy jakis rok temu (wszyscy pamiętaj? B) ) i większych ****** nie znam ... odradzam jak sie da B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W PZU likwidowalem szkode z OC sprawcy, zajelo mi 4 mc co prawda dopialem swego ze kazda czesc nawet lekko zadrapana ma byc wymieniona na nowa. Dzieki temu ze uparlem sie ze skoro uszkodzone zostaly elementy wymienne a ja chce zeby moj skuter niczym nie roznil sie od stanu salonowego to tyle trwalo. Ale jak Mariusz napisal przy OC twoim nie ma zadnego znaczenia gdzie ubezpieczysz bo w razie czego odpukac nie ty bedziesz musiala walczyc z firma krzak.

Odnośnik do komentarza

B) Witam wszystkich.

Ogłaszam wszem i wobec, że udało mi się dotrzeć 4 min przed zamnknięciem inspektoratu PZU. I mam ubezpieczenie B)

W czwartek omijajcie wszystkie czerwone pojazdy bo wyjeżdżam moim czerwonym B) na bezdroża stolicy.

Agnieszka

Odnośnik do komentarza

Podaj rejony, w których będziesz szaleć, to będziemy je omijać :D

Powodzenia na warszawskich dziurach. I weĽ do serca to co napisał Drogowiec - mocno trzymaj się na tych dziurach manetek !

Odnośnik do komentarza
PZU ma punkty czynne do 17.00 co nieco utrudnia mi zycie. Kończę prace o 17.00

Pola gratuluje…

A tak na przyszło?ć niektóre inspektoraty s? czynne dłużej do 19...

A nawet je?li Ci nie po drodze to można zadzwonić do PZU z pro?ba o inspektora który przyjedzie do Ciebie do domu...

pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza

Gratuluje ubezpieczenia w PZU !OKK

Ac nie wiem, ale Oc to niewiele ponad stówkę je?li w cało?ci oczywi?cie :rolleyes:

Ale mój znajomy ubezpieczał skuter mniej więcej na ta warto?c i je?li dobrze pomnę to było cos pomiędzy 500 a 600( oczywi?cie AC)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...