Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2013 w Zach.-Pom.


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Nikt nie chce się zdecydować na otwarcie nowego miesiąca więc ja mam tą przyjemność. Luty krótki więc szybko zleci, a w marcu na pewno większość na koła.

Co w czwartek?

Odnośnik do komentarza

w czwartek?? czwartek:)...pozdro:)..niech sie ociepli to sie zaczna czwartkowe brum...brum:) a jak na razie to tlusty czwartek:)..buzka:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No super u nas chętnie ale wy kupujecie pączki

Nikt nic nie pisze, ja po prostu jestem przed wypłatą

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No super u nas chętnie ale wy kupujecie pączki

Nikt nic nie pisze, ja po prostu jestem przed wypłatą

Przywiozę kilka. Żeby nie okazało się, że wszyscy przywiozą kilka i będzie setka pączków :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam byłem ostatnio koparką pod tą Żabką na Bezrzeczu, rozbieraliśmy stary poniemiecki słup transformatorowy :)

Hehe, pojeździłem dzisiaj sobie skuterkiem, a co mi tam, trochę mi ulżyło, a ćwierka mi z tyłu jeszcze głośniej, ale jedzie.

Może wpadnę jootro, zobaczę, czas pokaże ;)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miłe spotkanko, a pączki poszły mi w oponkę! :)

A oto miejsce, gdzie można kupić fajne koszulki, o których mówiłem. Teraz takie czasy, że nie wszyscy wiedzą, co jest zaszyfrowane pod tymi napisami cyrylicą :)

http://www.poparzeni.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=21

koszulka_woman1_d.jpg

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, jestem w szoku :) pojechalem do Moto Combo z pytaniem ile za wymiane opon i wymiane napędów plus olej ich i filtr też ich, powiedzieli ze okolo 600zl hmmm cos mi za drogo wyszło i zadzwonilem do Motomaru na Obotrycką i tu szok!!!! ćena za taką samą usługe 360zl i do tego przyjadą zabiorą moto naprawią i odstawią do garażu !!!!! Jak to usłyszalem to mnie zamurowalo, nie sądzilem ze moze być aż taka różnica!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zosia nam coś obiecała na czwartek, ale czy wszystkim odpowiada 14 luty ew. możemy zmienić dzień spotkania. Proszę o sugestię

Odnośnik do komentarza

Przed czwartkowe spotkanie w poniedziałek też było udane.

Dzięki za ptasie mleczko i herbatkę, no i towarzystwo. :wink32:

No i polecam czwartek u Marka i Zosi, bo menu, że hoho..... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ty, wooferai, a co Ty tak się wyodrębniasz? Spotykamy się w czwartki, a nie Ty solo w poniedziałek! ;)

Mnie czwartek pasuje i jest spora szansa, że moja małżonka upiecze chleb (ale przyjdę sam, bo ona wyjeżdża :wink32: ).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za - jak zwykle - miłe spotkanie. Smalczyk pierwsza klasa! B)

A to ten film, który mnie tak poruszył:

[media=]

[/media]

Miłego oglądania!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy wszystkim za przybycie, było SUPER - oczywiście czekamy na następny czwartek.

dom.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzięki za smalczyk.

Był pyszny i tuczący jak to smalczyk. :(

Późno piszę bo dopiero wytrzeźwiałem po spotkaniu. :)

Ewik też dziękujemy za ciepłe wiosenne słowa.

Pozdrowionka dla wszystkich. !piwko

Odnośnik do komentarza

Imprezka super. Tak kameralnie :clapping: Marek mam prośbę, jak będziemy w Szczecinie zabierzesz nas do Kina Pionier? Mało kto wie ale to najdłużej działające Kino na Świecie. Pierwszy seans odbył się w 1909r.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Imprezka super. Tak kameralnie :) Marek mam prośbę, jak będziemy w Szczecinie zabierzesz nas do Kina Pionier? Mało kto wie ale to najdłużej działające Kino na Świecie. Pierwszy seans odbył się w 1909r.

Wojtek już czekam na ciebie i kino Pionier

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...