Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty w W-M - Przyszedł luty obuj buty


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jak w temacie mamy luty , a w lutym trzeba powoli brać się za przygotowanie do sezonu 2013 .Obuj buty - miałem na myśli newki oponki które sprawiłem do swego Buraska .Przy montażu oponki na przód (przy okazji ) zmienię sobie łożyska ( profilaktycznie ) a potem próba zmiany image mojego buraska - ale to w następnym odcinku .

Odnośnik do komentarza

Krzysiu! jakie łożyska masz na myśli? może mógłbym będąc,na miejscu jakoś ci pomóc w wymianie łozysk? jeśli to na kołach mam nawte do tego specjalistyczny sprzęt.

Co do opon,też robię przymiarkę jak już wspominałem na tył,bo jak wiecie mam tam kołki po mamrocie wbite :Jumpy: a tu znalazłem o takie coś: http://www.oponymotocyklowe.eu/index.php?cat_id=8

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
jakie łożyska masz na myśli? jeśli to na kołach mam nawet do tego specjalistyczny sprzęt.

Co do opon,też robię przymiarkę jak już wspominałem na tył,bo jak wiecie mam tam kołki po mamrocie wbite

Łożyska mam zamiar wymienić na przodzie w kole razem przy wymianie oponki , bo tył zrobiłem w tamtym czyli 2012 roku . Jak będziesz dopasowywał oponkę ( tył ) do swego Buraska to patrz jednak na prędkość i wzór bieżnika bo okazuję się że ma to jednak znaczenie ( jak Lechu zaznaczył w styczniowym poście ) . Ja mam teraz kpl taki sam . A co do cen to są dobre tylko że z niskimi prędkościami .

Krzychu, kiedy przewidujesz emisję "następnego odcinka", bo ciekawie się zapowiada...

Jak będzie cieplej i będzie werwa twórcza .

słyszałem,ze bedzie scena rozbierana... :-o

Jaki wy macie dobry słuch obywatelu :msn-cry:

Prawda - tylko muszę nabrać na to wszystko odwagi :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tym czasem w planach dalszych mam zamiar wymienić opony w mojej Zacnej, te co są na niej założone jeszcze źle nie wyglądają ale dla własnego bezpieczenstwa lepiej załozę nowe

Odnośnik do komentarza

tylko muszę nabrać na to wszystko odwagi :clapping:

Krzychu, to się śpiesz- ja w zeszłym roku też tak wolno zabierałem się, aby nabrać odwagi, że w końcu nabrałem NADWAGI - i tak mi zostało do dziś. Poza tym- Doktorek coś pisze że dwie gumki chce zakładać... też NA OSTRO się zapowiada...

Odnośnik do komentarza

Jurek, nareszcie się otworzyłeś-czy długo nabierałeś na to odwagi?

Z doświadczeń własnych-gumka z tyłu daje naprawdę nowe doznania, zwłaszcza kiedy się porządnie złożysz...

Odnośnik do komentarza

Heh he gumka to gumka panowie :)

a jeszcze jak markowa! hmm to już będzie git majonez Własnie ją zamówiłem czekam na info czy będą ją mieli w magazynie:;) Zamówiłem Michelin oponkę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

he gumka to gumka :)

a jeszcze jak markowa!: :) Zamówiłem Michelin oponkę :Jumpy:

Hm.. a jak wygląda gumka od marka ? :) Zamówiłeś Michałka ? A z jaką prędkością będzie zasuwała? :confused: bo mój Michałek ma 56 H .

Odnośnik do komentarza

Hmm wbiłes mi cwieka powiem,że jeszcze nie wiem,do konca Indeks prędkości S i tak naprawdę jutro dostanę odpowiedz czy je mają na magazynie wtedy,zerknę co i jak Krzysiu, a tym czasem idę lulu :confused: dobrej nocy

Odnośnik do komentarza

indeks prędkości S, jest to do 180km/h , nie jestem fachowcem,ale myślę ,że jak dla Twego burka,to w zupełności wystarczy... :confused:

Odnośnik do komentarza

Ooo jak fajnie dzięki za podpowiedz,nie sprawdzałem, jeszcze tego,ale jak tak to wystarczy,mój Burek i tak więcej nie jedzie ze mną jak 100-110km/h :confused:

Odnośnik do komentarza

Wanda kupiła Burgmana 650, brawo :pile::ninja::clapping:

Drżyjmy Panowie....Teraz wszystkich nas objedzie...

Wandzia, jeszcze raz gratulacje, niech świetnie się spisuje i nigdy Cię nie zawiedzie, pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uff ..-właśnie jestem po nagraniu (castingu ) mojej pierworodnej .Pragnę poinformować że moja córka Patrycja Makowska dostała się do dalszego etapu programu The Voice of Poland i będzie w grupie lidera zespołu TSA p. Piekarczyka .Oczywiście stres i nerwy jeszcze nie opadły . Teraz siedzę i czekam bo wywiady , zdjęcia , wywiady , zdjęcia .Emisja programu rozpocznie się 02.03. 2013r.

Trzymajmy kciuki !!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...